AutoDesire

Školení řidičů online: Levnější a atraktivnější než prezenční forma


Zaměstnáváte-li osoby, které v rámci práce používají dopravní prostředek, ale řízení motorového vozidla není jejich hlavní činností, jistě o povinném proškolování víte. Možná však netušíte, že školení řidičů (tzv. referentů) nemusí mít klasickou prezenční podobu. Stále více firem využívá možnosti e-learningu a nechává své zaměstnance proškolit online. V čem je tento způsob výhodnější?

Školení má smysl, ale musí být kvalitní

Spousta zaměstnavatelů o smyslu školení pochybuje a tvrdí, že jde o zbytečně vyhozené peníze. Do jisté míry mají pravdu. V případě, že zaměstnanci výklad lektora nevnímají a nic si z přednášky neodnesou, nemá školení žádný reálný přínos. A právě v tom tkví jedna z výhod e-learningu. Školení řidičů online je v mnoha směrech efektivnější. Zaměstnanci ho musí skutečně absolvovat, zodpovědět testové otázky a vyřešit kvízy.

autodesire-cz-king-skoleni_cz_01

Dobře sestavené online školení obsahuje všechny důležité informace a dokáže je poutavě zprostředkovat uživateli. Proto do něj autoři vkládají animace, videoukázky, fotografie a další interaktivní prvky.

Nezanedbatelnou (a pro mnohé firmy možná největší) výhodou je také výrazně nižší cena. E-learning vychází levněji než prezenční školení, a navíc nekomplikuje chod firmy, protože zaměstnanci mohou absolvovat kurz kdykoliv a kdekoliv. Stačí jim notebook, tablet nebo chytrý telefon s internetovým připojením.

autodesire-cz-king-skoleni_cz_02

Vyzkoušejte a uvidíte

Pokud máte o kvalitě online školení řidičů pochybnosti, vyzkoušejte si bezplatně demoverzi jednoho z nejlépe hodnocených kurzů. Je k mání v české a v anglické verzi a najdete ho na www.king-skoleni.cz. Odborníci z King Školení zajišťují také školení pro řidiče z povolání a další kurzy.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt