AutoDesire

Které modely automobilky Škoda stojí za zvážení?


Česká automobilka Škoda Auto se sídlem v Mladé Boleslavi a výrobními závody v Kvasinách a Vrchlabí patří na našem k území k nejoblíbenějším výrobcům automobilů. Zejména model Octavia je už takovou stálicí na českých silnicích. Povedených modelů je však na trhu víc. Čechy si získávají i následující tři, které si představíme.

Škoda se v posledních letech zaměřila na modernizaci výbavy a zkvalitnění požitku z jízdy, chybu tedy neuděláte s žádným z třinácti kousků modelové řady. Některé vás dostanou designem, jiné mimořádnou výbavou, další výhodnou cenou. Pojďme se podívat na tři nejoblíbenější.

Škoda Superb aneb největší luxus

p775211

Škoda Superb je vnímána jako vylepšení Octavie a uspokojí každého, kdo si potrpí na luxus. Perfektně vypadá jak zvenku, tak zevnitř. Je vybavená nejmodernějšími systémy, multimediální stanicí, ergonomicky tvarovanými sedadly i navigací. Potěší také bezpečnostní opatření, mezi něž patří speciální pevná konstrukce a schopnost předpovídat vývoj na silnici. Superb udělá vše pro to, aby vás udržel v bezpečí.

Škoda Karoq jako prostorné SUV

kr_ps_3-4_frontside

Někteří lidé se na silnici i ostatní účastníky provozu dívají raději pěkně z výšky. Česká automobilka myslí i na takové, v její nabídce proto najdete i velmi povedená SUV. Asi nejoblíbenějším je Škoda Karoq, prostorné vozidlo, které s vámi zvládne i divokou jízdu. Má pevnou karoserii, velký zavazadlový prostor o objemu až 588 litrů, nejmodernější systém Škoda Connect, díky němuž se dá ovládat telefonem, i zajímavé FULL LED světlomety od českých sklářů.

Škoda Kodiaq pro off-road dobrodružství

kodiaq

Také další SUV se chlubí moderními technologiemi a systémy. Auto vám pomůže zaparkovat, ohlídá mrtvý úhel, informuje o dopravní situaci. Škoda Kodiaq je dobrou volbou do terénu, bezpečnou jízdu si užijete za každého počasí. Vozy s pohonem všech kol disponují dokonce tlačítkem, jímž zapnete off-road režim. A jelikož o bezpečnost jde především, výbavu doplňují systém airbagů a zesílená konstrukce rámu.

Veškeré tyto a všechny ostatní modely české automobilky Škoda najdete u autorizovaného prodejce Auto Podbabská. Objednáte si předváděcí jízdu?

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt