NovinkyKteré modely automobilky Škoda stojí za zvážení?

Které modely automobilky Škoda stojí za zvážení?

-

Česká automobilka Škoda Auto se sídlem v Mladé Boleslavi a výrobními závody v Kvasinách a Vrchlabí patří na našem k území k nejoblíbenějším výrobcům automobilů. Zejména model Octavia je už takovou stálicí na českých silnicích. Povedených modelů je však na trhu víc. Čechy si získávají i následující tři, které si představíme.

Škoda se v posledních letech zaměřila na modernizaci výbavy a zkvalitnění požitku z jízdy, chybu tedy neuděláte s žádným z třinácti kousků modelové řady. Některé vás dostanou designem, jiné mimořádnou výbavou, další výhodnou cenou. Pojďme se podívat na tři nejoblíbenější.

Škoda Superb aneb největší luxus

p775211

Škoda Superb je vnímána jako vylepšení Octavie a uspokojí každého, kdo si potrpí na luxus. Perfektně vypadá jak zvenku, tak zevnitř. Je vybavená nejmodernějšími systémy, multimediální stanicí, ergonomicky tvarovanými sedadly i navigací. Potěší také bezpečnostní opatření, mezi něž patří speciální pevná konstrukce a schopnost předpovídat vývoj na silnici. Superb udělá vše pro to, aby vás udržel v bezpečí.

Škoda Karoq jako prostorné SUV

kr_ps_3-4_frontside

Někteří lidé se na silnici i ostatní účastníky provozu dívají raději pěkně z výšky. Česká automobilka myslí i na takové, v její nabídce proto najdete i velmi povedená SUV. Asi nejoblíbenějším je Škoda Karoq, prostorné vozidlo, které s vámi zvládne i divokou jízdu. Má pevnou karoserii, velký zavazadlový prostor o objemu až 588 litrů, nejmodernější systém Škoda Connect, díky němuž se dá ovládat telefonem, i zajímavé FULL LED světlomety od českých sklářů.

Škoda Kodiaq pro off-road dobrodružství

kodiaq

Také další SUV se chlubí moderními technologiemi a systémy. Auto vám pomůže zaparkovat, ohlídá mrtvý úhel, informuje o dopravní situaci. Škoda Kodiaq je dobrou volbou do terénu, bezpečnou jízdu si užijete za každého počasí. Vozy s pohonem všech kol disponují dokonce tlačítkem, jímž zapnete off-road režim. A jelikož o bezpečnost jde především, výbavu doplňují systém airbagů a zesílená konstrukce rámu.

Veškeré tyto a všechny ostatní modely české automobilky Škoda najdete u autorizovaného prodejce Auto Podbabská. Objednáte si předváděcí jízdu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři začali pracovat na ročníku druhém. Není se čemu divit -...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy. Za správným chladícím účinkem klimatizace stojí klimakompresor, který je klíčovým...

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl vlastní půjčovnu? Né! Tak jsme to nemysleli přece. Nechceme, aby...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými pocity a první jízda za novým volantem se zpravidla nezapomíná....
- Advertisement -spot_img

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy....