AutoDesire

Jízda v autě po chiptuningu je bezpečnější


O chiptuningu jste již možná slyšeli. Jedná se o softwarovou úpravu v řídící jednotce motoru bez jakéhokoliv technického zásahu do vozidla. Chiptuning však není pouze pro závodníky. Jeho benefity ocení skutečně každý. Vyšší výkon motoru totiž znamená také bezpečnější jízdu.

Chiptuning je jednou z nejoblíbenějších variant zvýšení výkonu motoru. Majitelé vozů oceňují, že probíhá bez jakéhokoliv zásahu do vozidla a navýšení výkonu při jízdě skutečně pociťují. Díky vyššímu výkonu se cítí na silnici bezpečněji, protože vůz umožňuje rychlejší reakci v krizových situacích. Chiptuning je však oblíbený také proto, že slibuje snížení spotřeby.

Pozor na neodborné služby

Chiptuning  se stal v posledních letech velmi zajímavým předmětem podnikání pro spoustu firem. A mezi rádoby odborníky se objevují také firmy, které nemají s chiptuningem dostatek zkušeností a slibují zázraky bez toho, aniž by vám poskytli jakékoliv záruky.

Co byste měli požadovat?

V první řadě si ověřte, zda se jedná o zavedený servis. Podívejte se, kde má firma sídlo a jaké jsou na ní reference. V ideálním případě si vyberte firmu, se kterou již mají dobré zkušenosti vaši známí. Pokud ne, zkuste se zeptat například v diskuzních fórech, která se týkají úprav automobilů.

Požadujte také záruku a možnost vrácení nastavení sw do původního stavu v případě nespokojenosti. Firmy, které si stojí za kvalitou odvedené práce, zpravidla nemají problém záruku na software poskytnout.

Profichip s.r.o.

Prověřenou společností, která se chiptuningem  zabývá již více než 14 let, je Profichip s.r.o. Na software i motor firma poskytuje doživotní záruku.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt