AutoDesire

I o kamion je potřeba precizně pečovat


Majitelé společností zabývající se autodopravou velmi často řeší technický stav jednotlivých vozidel. Ať už jde o menší nákladní vozy nebo velké kamiony, lze na nich provést mnohé úpravy, které zajistí jeho lepší provoz. Vůz, respektive jeho motor, může pracovat mnohem výkonněji, než je tomu bez úpravy, přitom mu nehrozí žádné poškození ani zkrácení jeho životnosti.

Zdokonalte váš vozový park díky chiptuningu

Řídicí jednotka, maličký počítač dá se říct, ovládá motor vozidla, respektive jeho chod. Jednotka má elektronický čip obsahující paměť, data a program, díky nimž v reálném čase zpracovává a vyhodnocuje spoustu signálů z motoru. Díky nim pak řídí všechny základní funkce motoru. Jde o vstřikování paliva, nastavení zapalování, regulaci otáček, plnícího tlaku, lambda regulaci nebo třeba kontrolu emisí. Výhodný chiptuning znamená optimalizaci parametrů a softwaru řídicí jednotky motoru. Touto změnou údajů v čipu (CHIPU) řídicí jednotky se zvýší výkon a krouticí moment až o neuvěřitelných 40 %. Spotřeba vozidla se může snížit o úctyhodných 15 %. 

Kamiony a poruchy řídicí jednotky

Tak jako je to u všech elektronických zařízení, i řídicí jednotku může postihnout porucha. Tu je někdy možné odstranit, ale jindy může být zcela poškozená. Většinou jde o drahou záležitost, proto je dobré znát příčiny poruch těchto jednotek, abyste jim mohli předejít, jestliže je to možné. Když už ale k poruše dojde, je ideální, když lze provést opravu, případně přehrát z jednotky vše potřebné do jiné. Na stránkách mte.sk najdete firmu, která umí bezpečně přehrát nejen data imobilizéru a zabezpečení vozu, ale také kompletní software pro řízení motoru. Díky tomu pak není nutné shánět jednotku přes dané číslo řídicí jednotky, ale jen typově shodnou verzi, což je mnohem jednodušší.

Zajímá vás optimalizace řídicí jednotky pro kamiony? Nebo klonování a kódování řídicích jednotek? To vše vám na stránkách mte.sk nabídnou, včetně oprav jiné autoelektroniky, umí mnohé kolem systémů řízení emisi, multimédií, diagnostiky vozidel a řídicích jednotek…

Neváhejte a spojte se s nimi. Budete váš vozový park využívat lépe, bude spolehlivější a také v bezpečí. Jakékoli dotazy vám rádi zodpoví, anebo vám rovnou zhotoví cenovou nabídku.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt