AutoDesire

Tažné zařízení tak, jak ho neznáte


Chcete-li skloubit svůj koníček i práci nabízí se jednoduché, ale překvapivé řešení. Převoz většího množství věcí, či materiálu v rámci vašeho zaměstnání, jednoduše vyřešíte pomocí přívěsného vozíku. U převozu kol na cyklistické výlety je zapotřebí investovat a dokoupit střešní nosiče na kola. Koupi přívěsného vozíku předchází nákup tažného zařízení. Proto je zapotřebí zvážit, kolik peněz jste ochotní najednou investovat do doplňků. Existuje totiž jedno řešení, které Vám ušetří cestu do obchodu.

Na tažné zařízení je možné umístit i svá kola. Tato varianta je možná pohodlnější pro ty z vás, kteří nechtějí jít kupovat několik věcí najednou. Za to ale je dražší. Zatímco střešní nosič lze pořídit již za několik set korun, při umístění kola na tažné zařízení musíte investovat už o několik tisíc více, a to právě do tažného zařízení. V současnosti je na trhu k dostání množství tažných zařízení na různé značky automobilů. Výběr je tedy skutečně rozmanitý. Investici do tažného byste měli skutečně důkladně zvážit. Existuje množství zařízení, která jsou finančně nenáročná, pokud ale nenakupujte od ověřené firmy, raději se porozhlédněte ve vyšší finanční kategorii. Cena, totiž u těchto zařízení, často odpovídá kvalitě.

Využívání tažného zařízení na převoz kol je velice jednoduché. Snadné umístění i následná manipulace s kufrem. Brání nám v tom, ale legislativní omezení. Podle zákona byste museli na tažné umístit SPZ vašeho automobilu. Běžně ale není možné získat třetí SPZ, úřady ji totiž nevydávají. Na trhu však můžete zakoupit její kopii za několik set korun. Částka není závratná a vy tím vyřešíte zákonem předepsanou povinnost.

Rozhodnutí zda využívat či nevyužívat tažné zařízení nejen pro přívěsný vozík, ale i jako nosič kol, necháme na vás. Nejedná se o levnější a v závěru ani o snazší způsob, je to jen další možné využití.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt