AutoDesire

Nejlevnější povinné ručení snadno a rychle


Moderní technologie prostupují celým naším životem a u povinného ručení to není jinak. Dokladem o zaplacení povinného ručení je takzvaná zelená karta. Snažte se ho nikdy nezapomenout doma, když nasedáte do automobilu. Zelená karta je totiž jediným důkazem toho, že jste povinné ručení zaplatili. Zde nejsou rozdíly, ať uzavřete nejdražší nebo nejlevnější povinné ručení, od jedné či druhé pojišťovny, když nebudete mít zelenou kartu, je vám to k ničemu. Kromě originálu zelené karty dostanete také duplikát. Mohli byste si myslet, že je to pojistka, kdybyste náhodou originál ztratili, ale tak tomu není.

Jestliže se v létě vydáte na zahraniční dovolenou vlastním automobilem, nezapomeňte na zelenou kartu. Vezměte si však nejen originál, ale i duplikát, právě k tomu totiž slouží. Kdyby se vám stala nehoda a bylo by nutné uhradit z vaší pojistky nějakou část poškozenému, zahraniční policie si od vás originál zelené karty vezme a již vám ji nevrátí. Duplikát by vám pak měl sloužit na cestu domů. Nejde tedy o pojistku proti krádeži. Výhodou dnešní doby je technologie. Díky neustálému připojení v online prostředí, můžete jednoduše získat zelenou kartu ihned po vyplnění údajů. Stačí si sjednat povinné ručení na internetových stránkách a během chvilky vám na e-mail přijde zelená karta. Tohle jsou možnosti, které dřív nebyly možné a kvůli, kterým se na zelenou kartu muselo dlouze čekat.

Podobnou službu získáte i s tím nejlevnějším povinným ručením. Stačí si jen pročíst veškeré informace. Přestože se může zdát, že cena odpovídá kvalitě, není tomu tak vždy, sjednání povinného ručení je šťastnou výjimkou. I to nejlevnější povinné ručenílze sjednat se zodpovědnou a spolehlivou pojišťovnou. Stačí se jen porozhlédnout kolem sebe a vybrat si to správné právě pro vás.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt