AutoDesire

SUV Mercedes-Benz M-class


Přestože svět stále žije v zajetí ekoaktivistů, kteří prosazují snižování emisí za každou cenu, na největši automobilových trzích světa stále roste poptávka po velkých vozech SUV. Co by to byl za obchodníka, kdyby německý Mercedes-Benz nepřispěchal s novým modelelm svého SUV – Mercedes-Benz třídy M nebo také ML(W166).

VIDEO: SUV Mercedes-Benz třídy M

Oproti starší verzi třídy M je nová ještě větší, přesto všechno dokáže plnit emisní limity EURO 6 a jezdí pod šest litrů na sto kilometrů. K tomu pomáhá především velice úsporný dvakrát přeplňovaný čtyřválcový motor o objemu 2.1 litru. Nenabídne už ovšem takový výkon, nicméně i uváděných stopadesát koní je poměrně slušných.

Pokud ovšem máte vřelý vztah k silnějším motorům, jistě Vás bude zajímat především nejsilnější z nabízených motorů, a to atmosférický šestiválec s přímým vstřikováním o objemu 3.5 litru, který nabízí celé stádo 225 koní. Stovku s tímto motorem zvládne Mercedes-Benz třídy M pod osm vteřin a může se prohánět rychlostí až 240 km/h.

Oficiálně bude Mercedes-Benz třídy M představen v nejbližších dnech, ovšem široká veřejnost si jej může prohlédnout až na autosalónu ve Frankfurtu, který se koná letos v září. Prodej se pak plánuje ke konci letošního roku.

SUV Mercedes-Benz třídy M

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt