První cesta k luxusnímu vozu může vést přes autopůjčovnu

Sníte o luxusní káře, kterými se náš web jenom hemží? Sníte a víte, že do realizace Vašich snů je to s ohledem na omezené finanční možnosti daleko? Ať již je luxusní auto pro Vás budoucností vzdálenou či docela blízkou, můžete se na svůj velký kup připravit. Napadlo Vás, že luxusní auto si můžete také vypůjčit a vyzkoušet si na vlastní kůži, jak se v takovém autě budete cítit? Abychom Vás inspirovali, podívali jsme se po nabídkách autopůjčoven a vybrali z nich pražskou autopůjčovnu JJ Rentcar, jež má ve své nabídce i takové perly, jako Mustang Shelby či Mercedes Benz S. 

 

Zaujalo nás, že v této autopůjčovně nabízejí vozy od těch běžných až po luxusní, takže na své si přijde snad každý. Mají především nová vozidla s pravidelným servisem a tedy ve stoprocentním stavu. Navíc je můžete využívat za rozumné ceny. Ve vozovém parku mají k dispozici také dodávky a užitkové vozy Volkswagen Transporter, VW Crafter, Fiat Scudo L1H1 nebo Fiat Ducato L3H2. Početnější osazenstvo dobře poskládáte například do Lancie Voyager AT, oblíbený je též Fiat Scudo Panorama, Fiat Freemont i Chevrolet Orlando.

 

Pro méně náročné jsou k dispozici Opel Astra Combi, Renault Clio Grandtour, Škoda Fabia Combi a další vozy VW či Škoda. My jsme Vás však nalákali především na vozy vyšší třídy. Je libo Mercedes S-Class Long? Nebo snad Mercedes S-Class či Mercedes Benz C? Další z mnoha chloub autopůjčovny je Ford Mustang Shelby 2013. Ten už Vás za den půjčení vyjde na 5000 Kč plus DPH, přičemž při delším pronájmu se můžete dostat až na 3500 Kč + DPH. U levnějších vozů se tak můžete dostat i na sympatických 600 Kč na den a i takovou Audi A6 Avant si můžete dopřát od 700 korun. Ostatně mrkněte na stránky autopůjčovny a vybírejte, je opravdu z čeho…

 

Autopůjčovna navíc nabízí v Praze přistavení vozidla zdarma, neomezený nájezd kilometrů v ceně, věrnostní program s individuálními cenami, pro firmy možnost bezhotovostního platebního styku, pojištění nebo doplňkové služby jako zapůjčení dětské sedačky, střešního boxu nebo navigace. Do zahraničí samozřejmě můžete cestovat jen po předchozí dohodě a při převzetí vozidla platíte kauci, jejíž výše závisí od typu vozu. Krom toho potřebujete k převzetí auta občanský a řidičský průkaz, výpis z obchodního rejstříku a s autopůjčovnou sepíšete nájemní smlouvu, která je zveřejněna také na webu autopůjčovny, tudíž si ji můžete dopředu prostudovat. Tak co říkáte na myšlenku, okusit vysněný vůz nejprve prostřednictvím autopůjčovny? Není to výzva?

Ford Mustang Shelby 2013
Ford Mustang Shelby 2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *