Dlouhodobý pronájem auta aneb vyrazte na cesty bez starostí

Pořídit si jako Pražan vlastní automobil už dnes nemusí představovat tu nejvýhodnější variantu. Pokud denně nebo každý víkend necestujete z jednoho konce hlavního města na druhý nebo dokonce mimo Prahu, svůj vůz vlastně nepotřebujete. Vystačíte si s hromadnou dopravou. Když už totiž budete potřebovat vyrazit někam, kde oceníte pohodlí automobilu, můžete využít pronájem auta v Praze. Ušetříte tím náklady spojené s pořízením i provozováním vozidla, z ekonomického hlediska se jednou za čas auto vyplatí půjčit.

Pronájem i na několik měsíců

Co když ale potřebujete vůz na delší časový úsek? Řešením je dlouhodobý pronájem aut. Ten zahrnuje půjčení na dobu několika týdnů i měsíců. Neplést však s operativním leasingem, zde nejste nijak dlouhodobě vázáni. Prostě si půjčíte auto na tak dlouho, na jak potřebujete. Nemusíte ani řešit, zdali jste fyzická či právnická osoba. Stačí vám platný občanský a řidičský průkaz a můžete směle vyrazit na cestu. A to klidně i do zahraničí v rámci Evropské unie.

(Téměř) nové vozy jsou zárukou spolehlivosti

Nyní se nabízí otázka, jaké vozy si můžete půjčit. Na rozdíl od již zmíněného operativního leasingu nejde o nové automobily, máte však garanci, že nejde o žádné vraky. Autopůjčovna Taggart Praha nabízí vozy s nízkým počtem najetých kilometrů, průměr činí 18 000. Stáří vozu není vyšší než jeden rok, a může se i stát, že zrovna na vás vyjde automobil zcela nový. Výhodou je také možnost přistavení ještě ten samý den, takže zapůjčení nemusíte plánovat nijak výrazně dopředu.

Lepší cenu nenajdete

Přistavení i vyzvednutí vozu je zcela zdarma, čímž se dostáváme k cenové politice. Za dlouhodobý pronájem u výše zmíněné autopůjčovny zaručeně zaplatíte nejnižší cenu. Pokud totiž naleznete někoho jiného, kdo dlouhodobý pronájem v Praze poskytuje, a poskytuje ho levněji, individuálně se dohodnete na výhodnější nabídce. Samotný výběr automobilu z vozového parku autopůjčovny vám dává možnost zvolit si menších vozů, vhodných pro dopravu ve městě, až pohodlná auta těch oblíbených značek (Škoda, Volkswagen, Ford, Audi), s nimiž pohodlně vyrazíte i na delší cesty.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *