AutoDesire

Autoservis Kolbenova pomůže i s vyřízením pojistné události


K životu motoristy patří nejen výběr a koupě nového vozu, pravidelná cesta na benzínku, výměna letních a zimních pneumatik a běžná údržba včetně umytí vozu, ale bohužel mnohdy také nehody i drobné pojistné události. Dopředu se o nich těžko mluví, člověk na ně raději nemyslí a vyloženě se na ně až na výjimky nepřipravujeme. O to víc běžný řidič uvítá, když se o něj v takové nelehké chvíli postará někdo, kdo má s pojištěním a hlavně vyřizováním takové záležitosti zkušenosti a může se mu svěřit do péče. A spojení autoservisu s touto službou je pak nepochybně výhodou.

Našli jsme proto pro Vás firmu, která právě tuto výhodnou kombinaci nabízí. Autoservis Praha sídlí v pražské Kolbenově ulici. Pro vaše vozidlo nabízí na vysoké profesionální úrovni kompletní servisní služby, při nichž využívá nejmodernější vybavení svého servisu. Při opravách aut používají originální, ale i cenově dostupnější aftermarketové náhradní díly, nicméně vždy samozřejmě s důrazem na maximální kvalitu. A to nejen v případě náhradních dílů, ale také u samotné práce mechaniků.

Pro každého není paradoxně na prvním místě kvalita nebo cena, ale znáte to – jde kolikrát hlavně o rychlost… Bez auta je člověk kolikrát jako bez ruky a co je mu pak platné, že je o jeho vůz v servisu špičkově postaráno, navíc za přijatelnou cenu, když jeho vozidlo stále není a není opraveno a čekání se nepříjemně natahuje. Výmluvy pak řidiče absolutně nezajímají, takže rád uslyší, že v Autoservisu Kolbenova myslí i na to, že řidič svůj vůz potřebuje mít brzy opraven a mají krátké objednací termíny a dokonce i drobné servisní úkony realizují na počkání! Zkrátka jakmile se jim svěříte do péče, můžete si být jisti, že si máknou a vše vyřídí rychle a dobře.

Když už zmiňujeme nabízené služby, pak se sluší doplnit, že kromě oprav vozu, montáže komponentů a likvidace pojistných událostí nabízí také odtahové služby, tudíž nemusíte při případné dopravní kolizi řešit u jedné firmy odtah, u jiné opravu auta a jinde vyřízení pojistné události, respektive náhradu vzniklé škody z pojištění vozidla.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt