AutoDesire

Brněnský autoservis nabízí renovaci veteránů


Čtenáře z Brna a okolí jistě potěšíme tipem na brněnské Autodílny Kočer – Autoservis Brno, který je členem projektu AutoPROFITEAM a oficiálním partnerem projektu Pojišťovno zaplať! Nás v první řadě zaujalo, že se zabývá renovací veteránů. K tomuto tématu se budeme věnovat podrobněji, tak úvodem ještě zmiňme služby autoservisu. K nim patří jarní a podzimní prohlídky, příprava vozu na technickou kontrolu, kterou mohou na vaše přání obstarat včetně emisí za vás. Dokonce tu za vás i zdarma pohlídají dobu, kdy je nutné vyměnit olej nebo vás upozorní na blížící se čas preventivní prohlídky vašeho auta.

Autodílny Kočer – Autoservis Brno dále nabízejí garanční prohlídky nových vozidel a přestavby vozidel na ethanol E85. Pochodíte zde také s kontrolou kapacity akumulátoru a doplnění elektrolitu u vaší autobaterie, přičemž samozřejmostí je i nabíjení a výměna akumulátoru. Pestrá je také nabídka elektrikářských prací na voze, k nimž patří výměna stahování oken, výměna startérů a alternátorů nebo oprava zámků vašeho vozidla. Postarají se tu také o brzdovou soustavu, tedy o doplnění či výměnu brzdové kapaliny, výměnu kotoučů včetně přerovnání, výměnu destiček nebo brzdových čelistí. Postarají se o opravu brzdových systémů včetně repasu, opravu a seřízení ruční brzdy atd.

Autoservis Brno provádí i klempířské a lakýrnické práce, tedy rovnání karosérie vozidla či opravy prahů a lemů vozu. Namontují vám tu také tažné zařízení nebo střešní nosič a v případě potřeby se vrhnou i na motor. Zajistí kompletní opravu motoru včetně GO, výměnu řemenů nebo jejich kontrolu, stejně tak prověří či doplní váš motorový a převodový olej, vymění filtry atd. Na prahu zimy uvítáte služby pneuservisu, jenž vedle možnosti přezutí a vyvažování kol, opravy průpichu pneumatiky nabízí také prodej nových i použitých pneumatik s možností jejich uskladnění (to vás vyjde na 400 Kč na rok, takže pokud je nemáte kam složit, rozhodně se vyplatí). Tak bychom mohli pokračovat, neboť nabídka služeb Autoservisu Brno je velmi široká a umí prakticky vše – ostatně jsou na to i dostatečně technicky vybaveni. Nás však zaujala zmíněná možnost renovace veteránů.

Možná právě ve vaší “stodole” doslova hnije veterán, o němž tak dlouho zvažujete, že ho sami zkusíte opravit, až se nedostává čas ani zkušenosti a výsledek nikde. Třeba vás právě náš článek inspiruje k tomu, abyste vašeho miláčka svěřili odborníkům, kteří mají s renovacemi dnes již historických vozidel dlouholeté zkušenosti. Umí zde totiž veškeré karosářské práce, opravy a repas různých dílů, takže můžete udělat celkovou rekoncstrukci nebo jen částečnou, například renovaci motoru, převodovky, podvozku apod. Postarají se o pískování poničených částí a jejich lakování, chromování a zinkování. Většinu náhradních dílů na vaše veterány za vás také seženou a vše zkonzultují, abyste nebyli postaveni před hotovou věc a nemuseli se bát ani umělého navyšování ceny.

Vždy se snaží dovést renovovaný vůz do nejmenších detailů do takového stavu, v jakém jezdil za časů našich dědečků. A pokud by něco neuměli, tak to pro vás zajistí – jako například profesionální čalounění vozu. Zkrátka přístup ke každému veteránu je jiný, jedinečný, stejně jako cena takové renovace se liší podle stavu renovovaného vozu. Ale to už s vámi v Autoservisu Brno proberou a ukážou vám i fotodokumentaci z některých realizací, neboť každý průběh renovace dokumentují a majiteli předávají spolu s výsledkem své práce. Sympatické, co říkáte?

 

 


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt