AutoDesire

Jak si poradit s přepravou nadměrného nákladu?


Přesun nábytku při stěhování, zboží pro firemní účely, ale i mnoho dalších těžkých a velkých předmětů je problémem, který nevyřešíte pouze s běžným osobním vozidlem. Ani malá dodávka leckdy nemusí stačit. V tom případě je zapotřebí si sjednat autodopravce, který disponuje patřičným vozovým parkem, jenž je schopen takovýto náklad převézt.

Vezměte to fofrem

Jednou ze služeb, jež se v České republice nákladní dopravou zabývá, je ta od společnosti FOFR. Jde o sdružení 8 tuzemských společností. Její specializací je přímo přeprava nadměrných nákladů. Je schopna vám předměty větších rozměrů dovézt kamkoliv, a to nejen po České republice, ale i do okolních evropských států.

Za nadměrný náklad nutně není třeba považovat pouze kolosální díla, jako jsou kupříkladu turbíny apod. Každý z nás jistě občas zaregistruje, že kvůli takovýmto předmětům je dokonce nutné omezovat veřejnou dopravu, neboť délka nákladů někdy dosahuje klidně až desítek metrů.

Jaké zboží se dá považovat za nadměrné?

Za nadměrně velký náklad ve smyslu služeb sdružení se však považují zásilky, jejichž rozměry jsou větší nežli standard. Jedná se tedy o předměty s výškou nad 2,2 m, šířkou nad 2 m a délkou více než 4 m. Do těchto rozměrů se počítá také paleta, případně různé podstavce. Na přepravení zásilek firma využívá moderní a spolehlivá vozidla.

Doprovodná nabídka

Součástí služeb, které si lze v rámci převozu nadměrného nákladu objednat, je sledování pohybu zásilek. Umožní vám získat dokonalý přehled o tom, kde se právě vaše zboží a předměty nacházejí, zda jsou v pořádku na cestě. Dále si můžete tímto způsobem nechat zasílat zboží na dobírku, a to i v pravidelných intervalech. Firmy, jež pod sdružením fungují, zajistí i svoz vratných obalů, samozřejmostí je pak potvrzování zákaznických dodacích listů. Více informací najdete na fofrcz.cz.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt