KonceptyAudi Prologue A9 Concept - Budoucnost čtyř kruhů

Audi Prologue A9 Concept – Budoucnost čtyř kruhů

-

Na právě probíhající Los Angels Auto Show nám bylo představeno zbrusu nové, 5,1 metrů dlouhé pojetí slova majestát od společnosti Audi.

Audi Prologue A9 Concept – to je úplný název této studie, která nastiňuje nový designový směr, kterým se budou pravděpodobně ubírat nové generace modelů A8, A7 a A6  této německé automobilky. Také se již vyskytly nepotvrzené informace, že právě takto bude vypadat no „Á devítka“.

Hlavní dominantou celého automobilu je bezesporu jeho široká, ostře řezaná přední maska chladiče, lemovaná dvěma masivními průduchy. Ostrý rysy a linie pak najdeme téměř na každém centimetru tohoto konceptu včetně světel.

Iteriér přichází na současnou dobu s poměrně futurictickým pojetím využívající několik dotykových obrazovek a OLED displeyů táhnoucí se po celé šíři palubní desky.

V útrobách tohoto dvoudvéřového kupé se nalézá čtyř litrový benzínový agregét twin-turbo V8 o výkonu 605 koní. Díky němu dokáže Prologue akcelerovat z nuly na sto pod 4 sekundy – konkrétně za 3,7s.

Neodmyslitelnou součástí moderních vozidel nesoucí na kapotě čtyři propojené kruhy je systém Quatrro, rozdělující výkon na všechna kola a v této nové generaci disponuje již i aktivním řízením všech kol. 

Velice doufáme, že tuto krásku budeme co nejdříve potkávat na silnicích a a také, aby dokázala potrápit na trhu své největší konkurenty v podobě Bentley Continental a Mercedesu S class coupe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu preferujete, jedno je totiž naprosto jasné. Co mu dáte, to...
- Advertisement -spot_img

Na koho se může autoservis obrátit, když chce pomoci s odpady?

Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a...

Máte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí

Součástí vlastnictví vozidla jsou i jeho neustálé opravy a pravidelná údržba. Mezi mnoha dalšími problémy se může stát neštěstí...

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby...