NovinkyProdej auta bez provize autobazaru

Prodej auta bez provize autobazaru

-

Prodat své auto přes autobazar je nejsnadnější. Spousta bazarů vás láká na to, že se nemusíte o nic starat, všechno za vás připraví a vyřídí. To je sice pravda, ale cílem autobazaru je zisk. Vydělává na tom, že od vás koupí auto za co nejnižší cenu a prodá ho za co nejvyšší. Nepřijde vám to pro vás, ať už stojíte na straně prodejce či kupujícího, trochu nevýhodné?

Přesně to si řekli autoři FairPlayAuto.cz a vytvořili systém, který pomáhá prodávat a nakupovat vozy bez nutnosti prostředníka, který by se na vás snažil vydělat. Přesto je to něco jiného, než když si sami umístíte inzerát na nějaký inzertní portál. Fair Play Auto nic neplatíte, ale stojí za vámi, provede vás celým procesem prodeje / koupě a poskytuje několik neocenitelných služeb.

Proč je FairPlayAuto lepší než autobazar?

Při prodeji za své auto dostanete více peněz, při koupi ho pořídíte za méně. Ušetříte desetitisíce, které si nechává autobazar. Auto bez autobazaru je bezpečnou možností, nemůže se vám stát, že natrefíte na bazar, který podvodně omlazuje auta, přetáčí tachometr, maskuje havarovaná vozidla či lže o původu.

Proč je lepší než prodávat / shánět auto na vlastní pěst?

Fair Play Auto vám poradí s legislativou, zajišťuje ověření stavu vozidla i prověření historie. Když budete pátrat po autě u nich, nenarazíte na podvodníka. Pomocí intuitivního autorádce si vyberete auto, které padne přímo vašim potřebám a finančním možnostem, vyhledáte inzerát a spojíte se s prodávajícím.

Pro ty, co chtějí mít opravdovou jistotu, nabízí možnost prověřit historii vozu skrze CEBIA za zvýhodněnou cenu a ověření technického stavu vozu u smluvních partnerů. Nekupujete zajíce v pytli, a aby toho nebylo málo, přes Fair Play Auto si můžete rovnou zařídit pojištění a financování vozu. Zařídíte to všechno na jednom místě – skoro jako v autobazaru, jenže neplatíte marži navíc.

Systém Fair Play Auto se bude zamlouvat každému, kdo nechce plýtvat penězi. Jedná se o zabezpečený způsob prodeje nebo koupě automobilu bez placení provizí někomu třetímu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl vlastní půjčovnu? Né! Tak jsme to nemysleli přece. Nechceme, aby...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými pocity a první jízda za novým volantem se zpravidla nezapomíná....

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...
- Advertisement -spot_img

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Doplňky do automobilů

Možností, jak vylepšit váš automobil, je mnoho. A doplňků k automobilu ještě víc. Existují doplňky, které rozzáří a podtrhnou karoserii...

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými...