Prodej auta bez provize autobazaru

Prodat své auto přes autobazar je nejsnadnější. Spousta bazarů vás láká na to, že se nemusíte o nic starat, všechno za vás připraví a vyřídí. To je sice pravda, ale cílem autobazaru je zisk. Vydělává na tom, že od vás koupí auto za co nejnižší cenu a prodá ho za co nejvyšší. Nepřijde vám to pro vás, ať už stojíte na straně prodejce či kupujícího, trochu nevýhodné?

Přesně to si řekli autoři FairPlayAuto.cz a vytvořili systém, který pomáhá prodávat a nakupovat vozy bez nutnosti prostředníka, který by se na vás snažil vydělat. Přesto je to něco jiného, než když si sami umístíte inzerát na nějaký inzertní portál. Fair Play Auto nic neplatíte, ale stojí za vámi, provede vás celým procesem prodeje / koupě a poskytuje několik neocenitelných služeb.

Proč je FairPlayAuto lepší než autobazar?

Při prodeji za své auto dostanete více peněz, při koupi ho pořídíte za méně. Ušetříte desetitisíce, které si nechává autobazar. Auto bez autobazaru je bezpečnou možností, nemůže se vám stát, že natrefíte na bazar, který podvodně omlazuje auta, přetáčí tachometr, maskuje havarovaná vozidla či lže o původu.

Proč je lepší než prodávat / shánět auto na vlastní pěst?

Fair Play Auto vám poradí s legislativou, zajišťuje ověření stavu vozidla i prověření historie. Když budete pátrat po autě u nich, nenarazíte na podvodníka. Pomocí intuitivního autorádce si vyberete auto, které padne přímo vašim potřebám a finančním možnostem, vyhledáte inzerát a spojíte se s prodávajícím.

Pro ty, co chtějí mít opravdovou jistotu, nabízí možnost prověřit historii vozu skrze CEBIA za zvýhodněnou cenu a ověření technického stavu vozu u smluvních partnerů. Nekupujete zajíce v pytli, a aby toho nebylo málo, přes Fair Play Auto si můžete rovnou zařídit pojištění a financování vozu. Zařídíte to všechno na jednom místě – skoro jako v autobazaru, jenže neplatíte marži navíc.

Systém Fair Play Auto se bude zamlouvat každému, kdo nechce plýtvat penězi. Jedná se o zabezpečený způsob prodeje nebo koupě automobilu bez placení provizí někomu třetímu.

Jeden komentář u “Prodej auta bez provize autobazaru”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *