AutoDesire

Proč si půjčit auto z půjčovny?


Pokud se domníváte, že do půjčovny aut chodí lidé, co nemají vlastní auto, žijete v mylných představách. Lidé si pronajímají automobily čím dál častěji a důvody, proč to dělají, jsou stejně rozmanité jako místa, kam s nimi cestují. Dokonce i majitelé pěkných vozů považují možnost pronájmu auta za atraktivní. Proč?

Existuje několik příležitostí, ke kterým se může hodit auto z půjčovny.

Speciální příležitosti. Pokud se vaše sestra vdává a vy jí děláte řidiče, určitě by stálo za to vozit ji jeden den v luxusním voze. Rodinný sedan na to asi nebude úplně vhodný.

Dovolená. S pronajatým vozem se nemusíte bát, že skončíte uprostřed cesty. Zejména pokud je vaše vlastní auto trochu starší, určitě se vám pro klid duše vyplatí půjčit si novější model. A když vyberete nějaký s nízkou spotřebou, ještě ušetříte za pohonné hmoty. Mnoho lidí si na dovolenou bere auto z půjčovny také z toho důvodu, že si půjčí něco s velkým kufrem.

Stěhování. Většina z nás nevlastní kamion ani dodávku, kterými by se daly převážet větší věci. Autopůjčovny nenabízí jen osobní vozidla.

Není problém půjčit si auto na den nebo na měsíc. Dopoledne zavoláte a za pár hodin už si ho vyzvednete, přistaví i vyzvednou si ho od vás většinou zdarma. Záleží, jakou půjčovnu zvolíte. Pražská autopůjčovna Taggart se ke svým zákazníkům chová loajálně. A pokud u konkurence naleznete stejný vůz k půjčení za nižší cenu a pošlete jim odkaz, obratem vám připraví výhodnější nabídku. Veškeré náklady spojené s provozem (např. pojištění) hradí autopůjčovna. Pro vás to má samé výhody.

Auto jako nové

Jedna z obrovských výhod aut z půjčoven spočívá v jejich stáří. Zatímco běžní lidé si nekupují nové auto každý rok, autopůjčovna ano. Proto dostáváte zapůjčený nový nebo rok starý vůz s minimálním počtem najetých km. U autopůjčovny Taggart se průměrný věk aut určených k dlouhodobému pronájmu pohybuje okolo 9 měsíců a průměrný počet najetých km 18 000.

Nabízí se i další důvody k zapůjčení automobilu. Pronájem aut lze využít například tehdy, pokud si chcete udělat hezké narozeniny. Na víkendový pobyt do hotelu se taky jede lépe v elegantním kabrioletu než v rodinném minivanu. Na důležité obchodní schůzce uděláte s luxusním vozem lepší dojem.

Autopůjčovna je vlastně něco jako knihovna. Stejně jako se říká, že nikdy nemůžete mít doma tolik knih jako v knihovně, nikdy nemůžete mít doma tolik aut, jako má autopůjčovna. Nevyplatí se vám jich tolik kupovat, lepší je vždy si konkrétní auto na chvíli půjčit a až vám nebude vyhovovat, vyměnit jej za jiné.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt