AutoDesire

Nejlevnější pojištění auta nemusí znamenat kompromis


Často jsme si zvykli věřit tomu, že dražší je rovněž lepší nebo kvalitnější. Někdy to platí, obvykle tomu tak však není, když uzavíráme pojistku na auto. Povinné ručení je zákonnou pojistkou, avšak nabídky pojišťoven se radikálně liší nejen v limitech a podmínkách plnění, ale i v cenách pojištění za stejné plnění. Důležité je rovněž vhodně zvolit partnera, přes kterého povinné ručení uzavřete.

Už dávno neplatí, že je nejlepší uzavřít pojištění auta někde na klasické pobočce dané pojišťovny. Naopak. Nejlepší podmínky získáte u speciálních pojišťovacích portálů, jakým je 123ručení.cz, které vám nejen nabídnou ty nejlepší podmínky u konkrétní pojišťovny, ale navrhnou pro vás nejlevnější pojištění auta mezi několika pojišťovnami. A věřte, že rozdíly nejsou vůbec zanedbatelné.

Uzavřít povinné ručení online se vyplatí

Nejlevnější povinné ručení dnes uzavřete online. Cenové výhody jsou skutečně obrovské. Například při uzavření pojištění auta přes 123ruceni.cz dosahují slevy až 70 % ve srovnání s pojištěním uzavřeným přes pojišťovny. Možná vás proto překvapí, že proti pojistce, kterou jste platili dříve, teď dostanete nabídku na skutečně extrémně levné povinné ručení. Velké výhody plynou i z rychlosti a komfortu uzavření pojistky online. Nemusíte nikam chodit a pojistnou smlouvu získáte obratem.

Výhodné povinné ručení pro nové i ojeté vozy, včetně pojištění do zahraničí

Díky služby 123rucení.cz lze získat výhodné podmínky pojištění auta nejen pro nové, ale i pro ojeté vozy. Na stránkách najdete kalkulačku pojištění, na které si sami snadno spočítáte, kolik vás bude pojištění u vašeho typu automobilu (podle objemu motoru, typu vozu apod.) a jeho stáří stát.

Okamžitě máte možnost srovnat si nabídky jednotlivých pojišťoven a vybrat si to, které je nejlevnější nebo nejlépe odpovídá vašim specifickým požadavkům. V rámci online uzavřeného pojištění získáváte samozřejmě i levné pojištění do zahraničí a s ním vám je vydána i zelená karta. Vše je tedy skutečně nejen levné, ale i na klíč.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt