AutoDesire

Nekupujte ojetý vůz, vsaďte radši na jistotu při koupi nového vozu Volkswagen


Koupě ojetého vozu je sázkou do loterie. Můžete mít štěstí, ale také velkou smůlu a starosti. Nejeden kupující se při výběru
ojetého vozu pořádně spálil. Vůz může být poškozený, po havárii nebo může být jeho původ podivný. Mnohdy je těžké i pro zkušené techniky přijít na všechna možná úskalí. Při koupi nového vozu vám všechny tyto starosti odpadávají a lze říci, že tato koupě je zkrátka sázkou na jistotu. V prvních letech vás čeká bezproblémový provoz téměř bez servisu. Potřebné jsou pouze servisní prohlídky a pravidelná údržba spojená s výměnou provozních kapalin. Nový vůz vám tak přinese méně starostí, více jistoty, a tím pádem i větší požitek z koupě.

Ideální vůz nejen pro rodinu

Prodej vozů Volkswagen začal opět růst, což potvrzuje důvěru zákazníků v tuto renomovanou značku vynikající svojí vysokou kvalitou zpracování a nabídkou důmyslných moderních technologií. Majitelé vozů Volkswagen považují tuto značku za srdeční záležitost. Oblíbenost má u všech generací, každý si zde vybere. Mladí lidé sázejí na dynamické a nadčasové vozy Volkswagen Golf a rodiny s dětmi upřednostňují spíše Volkswagen Sharan, praktické MPV. Tento model se chlubí dokonalým spojením sportovního
charakteru vozu s hospodárností. Předností mu je výkonný motor 2.0 TDI/135 kW, pohon všech čtyř kol 4Motion a sedmistupňová převodovka DSG, což zaručuje suverénní akceleraci při předjíždění a zároveň hladkou jízdu a komfort zejména při rozjezdu.

Bezpečnost až na prvním místě

Nové vozy Volkswagen využívají nové technologie s ohledem na bezpečnost posádky. Pasivní bezpečnostní výbava nejčastěji obsahuje tříbodové bezpečností pásy s přepínačem a omezováním síly na všech sedadlech, čelní, boční a hlavové airbagy, kolenní airbagy řidiče a připomínání nezapnutého bezpečnostního pásu. Samozřejmostí jsou také aktivní prvky bezpečnosti, jako jsou ABS, ESP, asistenční systémy, atd. Propojení těchto soustav snižuje rizika poranění a chrání posádku v případě nehody.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt