AutoDesire

Rychlé půjčky se zástavou vozidla


Dnes jsou půjčky běžnou součástí našich životů a praktickým řešením, jak získat finanční prostředky na neočekávané výdaje. Když vás tlačí čas a potřebujete peníze co nejdříve, ideální možnost je tzv. rychlá půjčka. Nebankovní půjčky vám usnadní život, v případě ručení autem nepotřebujete dalšího ručitele, ani se nekontrolují záznamy v registrech dlužníků. Proto jsou tak oblíbené a často využívané. Autozastavárna poskytuje půjčku oproti zástavě dopravním prostředkem, jestli půjde o osobní automobil, motocykl, užitkový vůz, stavební stroj či letadlo je jen na vás. Podstatné je, aby bylo vozidlo v osobním nebo firemním vlastnictví.

Nemáte peníze na nečekané větší výdaje?

Porouchá se vám pračka, lednička, televize nebo dostanete výpověď v práci, to vše patří k životním situacím, které vyžadují jistou finanční rezervu. Ne vždy ji však máme nebo ne natolik vysokou, aby pokryla naše náklady. Snadná a rychlá zástava auta problémy vyřeší, navíc vám nevzniknou žádné jiné závazky a ručíte jen vozem, který již vlastníte. Dostanete ho zpátky ihned po zaplacení půjčené částky. Po návštěvě autozastavárny získáte extra peníze v hotovosti, vše probíhá snadno a rychle bez zbytečných průtahů. Ocenění vašeho vozidla probíhá zdarma, individuálně a na základě aktuální analýzy trhu.

Jak probíhá zastavení vozu v autozastavárně?

Pomoc s prodejem či zástavou vašeho automobilu poskytuje autozastavárna ZASTAVUZ.cz, která nabízí výhodné půjčky za férových podmínek. Po ocenění vozidla dáváte do zástavy váš vůz a dostanete peníze ihned na ruku. Půjčka bez registru je vyřízená do 30 minut, a to ve výši až 80 % hodnoty zastaveného automobilu. Splatnost půjčky je až 4 měsíce s možností předčasného splacení i prodloužení termínu. Navíc máte možnost auto využívat i nadále bez omezení. Diskrétní jednání a profesionální přístup jsou samozřejmostí!

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt