AutoDesire

Autosalon Klokočka Centrum otevřel zmodernizovaný autosalon značky Volkswagen


Zákazníci značky Volkswagen mohou od 1. září naplno využívat služeb zmodernizovaného autosalonu v Karlovarské ulici, Autosalon Klokočka Centrum. Při této příležitosti představuje Autosalon Klokočka Centrum limitovanou nabídku modelu Golf Klokočka EDICE s bohatou základní výbavou a cenovým zvýhodněním 100.000 Kč se společností ŠkoFIN a prodlouženou zárukou na 4 roky zdarma.

Nikol Podstatová, generální ředitelka společnosti uvádí: “Modernizací autosalonu podtrhujeme image značky Volkswagen a posouváme pomyslnou laťku nabízených služeb opět o kus výš. Limitovanou nabídkou Golf Klokočka EDICE ještě více zatraktivňujeme oblíbený model Volkswagen Golf a doplňujeme jedinečnost našich služeb.“

Rekonstrukce proběhla během letních prázdnin dle plánovaného harmonogramu, kdy byl kompletně přepracován interiér – prodej nových vozů včetně prezentace vystavených modelů, příjem do servisu a klientská zóna. Limitovaná nabídka modelu Golf Klokočka EDICE je exklusivně připravena pro Autosalon Klokočka Centrum, bližší informace u prodejců nebo na http://www.klokocka.cz.

Společnost Autosalon Klokočka Centrum patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy v České republice. Dále patří mezi největší prodejce ojetých vozů v programu ŠKODA Plus a Das Welt Auto s dvoupatrovým autosalonem zánovních vozů. Více než 25 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

 

Akční nabídka

Akční nabídka

Pohled dovnitř

Pohled dovnitř

Pohled zvenčí

Pohled zvenčí

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt