AutoDesire

Ford Territory – Australské SUV


Australská divize automobilky Ford představila modernizované SUV pro tamnější trh – Ford Territory. Původní model tohoto vozu byl vyroben již v roce 2004, nyní byla provedena rozsáhlá modernizace.

Krom samotné Austrálie se tento automobil dostal na trh i v sousedním Novém Zélandu, dále pak také v Jižní Americe či Thajsku. Tato druhá generace je pak určena především pro Austrálii a Nový Zéland.

Oproti staršímu modelu dostala modernizovaná verze Fordu Territory modernější oblejší tvary a větší mřížku chladiče, která byla částečně převzata z SUV Ford Kuga, který je prodáván i v Evropě. Nově je vůz také vybaven vkusným denním svícením pomocí LED diod. Na výběr je v nové verzi také možnost výběru mezi pěti či sedmimístnám provedením.

Automobilka Ford ještě oficiálně nezveřejnila, jaké motory bude využívat v této modernizované verzi vozu Ford Territory. Je ovšem pravděpodobné, že se zde objeví modernizovaná verze řadového šestiválce o objemu 4 litru, který byl využíván v předchozím modelu a pyšnil se výkonem 362 koňských sil. Můžeme se tedy domnívat, že novější model by mohl mít větší výkon.

V prodeji by pak měl být i turbodiesel. V základní výbavě bude pohon zadní nápravy, za příplatek pak pohon všech čtyř kol.

Ford Territory

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt