NovinkyNejnovější Mondeo je nabité moderními technologiemi

Nejnovější Mondeo je nabité moderními technologiemi

-

Ford Mondeo patří k nejoblíbenějším evropských automobilům střední třídy. Vyrábí se od roku 1992 a v současné době je v prodeji již čtvrtá generace. Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení nového auta, které vypadá i jezdí skvěle, v případě Mondea nebudete zklamaní.

Mondeo pochází z latinského mundus, což v překladu znamená „svět“. Pravdou je, že se zbrusu novým modelem můžete bez obav vyrazit i na druhý konec světa. Přítomnost inovativních technologií, spolehlivé motory a důraz na maximální komfort činí z každé cesty příjemný zážitek, i kdyby měla trvat tisíce kilometrů.

S novým Fordem Mondeo je cestování radost. Jako první evropský vůz postavený na globální platformě CD nabízí cestujícím vysoký stupeň komfortu a výrazně lepší jízdní vlastnosti. Ke špičkové ovladatelnosti přispívají zavěšení Integral Link, elektrický posilovač a v neposlední řadě vyladěné jízdní režimy.

Bezpečnost pro posádku i chodce

O bezpečí posádky se stará optimalizovaný ABS zkracující brzdnou dráhu v rychlosti ze 100 km/h o jeden metr. Za zmínku však stojí také o 10 % tužší karoserie než u předchozí generace a nové materiály, díky kterým je Ford Mondeo pevnější a bezpečnější. Jako vůbec první automobil na světě má A a B sloupky a střešní oblouky z hydraulicky lisované vysokopevnostní oceli.

V nejnovějším modelu byla poprvé využita technologie Ford Pre-Collision Assist. Slouží k detekci chodců, které senzory zaznamenají v bezprostřední blízkosti vozu. Řidič dostane varování, a pokud nebrzdí, učiní tak vozidlo automaticky.

Vyzkoušejte si kvality Mondea v rámci zkušební jízdy

Shrnuto a podtrženo, poslední generace Fordu Mondeo patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu střední třídy k mání. Chcete-li si ho vyzkoušet na vlastní kůži, vydejte se za zkušební jízdou k přednímu autorizovanému prodejci značky Ford – AMB Praha – Auto MOTOL BENI a.s. Další informace najdete na www.fordmania.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři začali pracovat na ročníku druhém. Není se čemu divit -...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy. Za správným chladícím účinkem klimatizace stojí klimakompresor, který je klíčovým...

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl vlastní půjčovnu? Né! Tak jsme to nemysleli přece. Nechceme, aby...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými pocity a první jízda za novým volantem se zpravidla nezapomíná....
- Advertisement -spot_img

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy....