AutoDesire

Acura (Honda) NSX


Acura, potažmo Honda, způsobila vypuštěním tohoto videu takřka celosvětové šílenství. Každý automobilový fanoušek nyní nedělá celé hodiny nic jiného, než že hledá co nejvíce informací o novém modelu Acura NSX.

Ovšem to je pro takového fanouška docela potíž, protože Honda si většinu informací přísně střeží. Známá fakta jsou pouze to, že se bude (jak nečekaně) jednat o supersport využívající hybridní tehnologii využívající twin turbo motor V6 uložený uprostřed vozu a trojici elektormotorů.

Do nedávna jsme neznali ani finální podobu této novinky. Honda ale ve výše uvedeném videu potvrdila, že změny oproti konceptu uvedeném již v roce 2012 budou minimální. Jedná se pouze o kosmetické vylepšení, jako je zvětšení zadního spoileru či přidání průduchů na přední kapotu.

Světlo světa má produkční verze spatřit na připravovaném Dietrotském autosalonu. Nutno podotknout, že tento nástupce miláčka Aertona Senny, si ani při nejmenším neklade malé cíle! Honda slibuje supersport na úrovni Ferrari 458 a přitom za poloviční cenu!

To ovšem znamená, že Honda slibuje vůz s vlastnostmi srovnatelné s jedním z nejlepších vozů s motorem uprostřed a zároveň využití hybridní technologie budoucnosti, jaké využívají hypersporty Laferrari, P1 a 918! A to vše s cenovkou pouhých 2,5 milionu korun?!

To jsou poměrně silná slova. Jestli všechny tyto sliby Honda doopravdy splní se dozvíme již za 3 týdny v Dietroitu. Snad se nám to 25 let dlouhé čekání na novou generaci legendárního japonce vyplatilo.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt