AutoDesire

Úspora času peněz díky online povinnému ručení


Sjednat si povinné ručení je možné různými způsoby. Pokud jde o ty klasické, tak se mluví primárně o možnosti sjednání pojistky přímo na pobočce pojišťovny. Jelikož žijeme v moderní době, objevují se i jiné cesty. Jsou spojeny s možností sjednat si pojistku přes internet. Co to přinese? Primárně úsporu času, stejně jako úsporu peněz. Podívejme se na tyto výhody blíže.

Znáte přesnou cenu

Pokud se rozhodnete zjišťovat ceny klasický způsobem, dost možná dojde k tomu, že se setkáte s cenami které budou jenom orientační. To znamená, že narazíte na ceny na různých marketingových materiálech, nebo na různé orientační sumy, které bude obsahovat ceník povinného ručení, který má v dokumentech každá pojišťovna. Nejenom, že srovnávání vám vezme mnoho času, ale také dojde k tomu, že vše může být najednou jinak. Proto je lepší využít internet, kde stačí uvést několik základních informací. Jedná se o:

  • Informace o voze
  • Informace o majiteli
  • Kontaktní údaje

Toto může stačit k tomu, aby moly být vypočteny ceny, které se týkají dané pojistky a které jsou přesné. Úspora času, ale i starostí je značná.

Porovnáte si nabídky

V návaznosti na výše uvedené nelze zapomínat také na to, že konkrétní cena nebude vypočítána jenom u jedné jediné pojišťovny. Moderní kalkulačka povinného ručení se zaměří na to, aby došlo k výpočtu cen u všech pojišťoven, které tuto pojistku nabízejí. A tato výhoda se samozřejmě týká cen. Díky této možnosti je možné si pojišťovny a jejich produkty jednoduše seřadit, od té nejvýhodnější. Je zajímavé, že ceny se mohou lišit jak o stokoruny, tak i o tisíce korun. A to jsou právě ony částky, které je možné tímto způsobem jednoduše ušetřit. Porovnáním nabídek tak lze uspořit nemalou sumu, která se může hodit na cokoliv jiného.

Pojistku sjednáte z pohodlí domova

Když se rozhodnete pro sjednání pojistky na pobočce, je to spojeno hned s řadou negativ, které se týkají jak vašeho času, tak se týkají také vašich peněz. Co vše patří mezi hlavní problémy, které tato možnost přináší?

  • Doba cesty na pobočku
  • Náklady cesty na pobočku
  • Čekání ve frontách

Oproti tomu má online sjednání jasné výhody. Spojeny jsou s tím, že si vše sjednáte jednoduše v pohodlí domova, nebo odkudkoliv jenom budete chtít. Díky tomu není nutné cestovat. Potřebovat k tomu budete jenom internet a ještě počítat, notebook, tablet, nebo i chytrý mobilní telefon. Druhým plusem je to, že vše je vyřízeno během několika málo minut. Pokud máte chvilku a pojistku potřebujete, je skvělá možnost pustit se do sjednávání.

Bez složité administrativy

Kdo někdy něco vyřizoval na pobočce pojišťovny, ten jenom potvrzuje, že musel podepsat mnoho různých papírů a dokumentů. Daná administrativní zátěž vše nejenom komplikovala, ale také prodlužovala a v neposlední řadě také prodražovala. Musel se zaplatit papír, náklady na tisk, i samotný zaměstnanec. Proto je jasné, že online sjednání musí ocenit každý, kdo hledá úsporu. Vše lze zvládnout bez složité administrativy. A je jedno, zda je pojišťováno běžné auto nebo nějaký skvost z webu sportovnivozy.cz. Současné pojišťovny jsou připraveny vyhovět většině klientů. Stačí si konkrétní typ vozu vybrat z nabídky a dále pokračovat ve sjednání.

Pojistka platí hned

Úspora času je spojena také s tím, od kdy povinné ručení sjednané online vlastně začíná platit. Ani zde se není nutné obávat toho, že by se muselo na cokoliv čekat. Jakmile je pojistka sjednána a následně také zaplacena, začíná okamžitě platit. Vyčkávat není nutné ani na to, až poštou dorazí zelená karta. Ta je ihned online vygenerována a následně si ji stačí vytisknout a vozit ve voze. Jako doklad o pojistce bude policii bez problémů stačit.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt