AutoDesire

Plňte si vaše zákonné povinnosti pohodlně a jednoduše


Stali jste se čerstvým majitelem nového nebo ojetého auta? Nezapomeňte na povinnost uzavřít si povinné ručení. Mnozí řidiči vnímají povinnost uzavřít povinné ručení jako zbytečnost a rozhodnou se provozovat své vozidlo bez pojištění. Tato volba je později může vyjít pořádně draho nejen proto, že mohou dostat pokutu, ale v případě nehody budou celou škodu muset hradit z vlastní kapsy. Povinné ručení si přitom můžete uzavřít zcela jednoduše, když sedíte v kanceláří nebo odpočíváte doma.

Nejlevnější povinné ručení za pár minut

 
Zní to až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Je to však realita. Díky praktické kalkulačce pro pzp online, která vám vygeneruje dostupné nabídky všech pojišťoven, snadno najdete to nejlevnější pojištění auta, které následně online i uzavřete. Vaši zákonnou povinnost si tak splníte do několika minut, aniž byste museli vstát ze židle. Kromě peněz si takto navíc ušetříte i cestu do pobočky pojišťovny. Všechny potřebné dokumenty vám přijdou na email a následně většinou od pojišťovny i poštou, takže po uzavření a uhrazení pojištění se nemusíte o nic starat. Chcete-li se tedy jednoduše a výhodně pojistit, srovnání pzp  se určitě vyplatí.

I přes vyšší ceny povinného ručení můžete ušetřit

 
Ceny povinného ručení pro rok 2018 vzrostly v průměru o 5 až 8 procent. Zvýšení cen však mnozí klienti vůbec nemusí pocítit, protože v zájmu poskytování co nejvýhodnějších nabídek používají jednotlivé pojišťovny rozdílné kritéria. Pojištění se tak do jisté míry stává individuálním produktem. Může to znít komplikovaně, ale opak je pravdou. Online kalkulačka pro porovnání pojištění automaticky zohledňuje všechna kritéria konkrétních pojišťoven. V generovaném seznamu všech dostupných nabídek si tak snadno najdete tu nejvýhodnější nabídku přesně pro vás.

Povinné ručení šité na míru

 
Zákonné pojištění si navíc můžete poskládat přesně podle vašich představ. Pojišťovny nabízejí různé typy doplňkových připojištění, které jsou dobrovolné. Na základě těchto připojištění si tak můžete rozšířit vaše pojistné krytí a být připraven v případě jakékoli nečekané události. Z dostupné nabídky si vybere opravdu každý, ať už se bojíte, že se vaše auto poškodí při střetu s výtluky, srážce s divokou zvěří nebo následkem řádění přírodního živlu. Také se můžete připojistit pro případ úrazu posádky nebo proti poškození či odcizení čelního skla. Volba je jen na vás. Faktem stále zůstává, že uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je dnes pohodlnější a výhodnější, než kdykoliv předtím.

 

 

Zdroj obrázku: bigstockphoto.com

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt