AutoDesire

Citroën – automobily s francouzským šarmem


V současné době na automobilovém trhu působí spousta značek, přičemž jednou z nich je také Citroën. Jedná se o francouzskou společnost, která je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. V bohatém produktovém portfoliu má nespočetné množství modelů. Velice oblíbené jsou například Citroën C3, Citroën C4 Cactus či Citroën C-Elysée. V následujících řádcích se podíváme na automobily, jež jsou momentálně v kurzu na českých silnicích.

737x414_citroen_c3_4-232132

Citroën C3

Před rokem byl na trh uveden Citroën C3, jenž se pyšní nevšedním a ojedinělým designem. Dvoubarevným zevnějškem se odlišuje od ostatních vozidel na silnicích. V nabídce je devět barevných odstínů karoserie, tudíž si můžete vybrat takový, který vyhovuje vašim požadavkům a představám. Interiér si vás omotá kolem prstu. Jakmile usednete do prostorných a širokých sedadel, pocítíte maximální komfort. Citroën C3 disponuje panoramatickým střešním oknem, z něhož se vám otevře během večerní jízdy nádherný výhled na noční oblohu.

c3_06

Citroën C4 Cactus

2018-citroen-c4-cactus-facelift-10-8423-default-large

Citroën C4 Cactus je elegantní hatchback s čistými liniemi. Ve spodní části dveří je Airbump a nadchne vás i plovoucí střecha. Interiér i exteriér si přizpůsobíte svým potřebám. Vybrat si můžete jednu z 31 kombinací exteriéru.

Citroën C-Elysée

citroen-prices-c-elysee-facelift-from-eur-13750-114303_1

Designem, moderními technologiemi a komfortním vnitřkem si vás podmaní Citroën C-Elysée. Přední maska je rozšířená oproti předchozím variantám. Jakmile do automobilu usednete, budete se cítit opravdu bezpečně, neboť dokonale drží na silnicích, dokonce i v zatáčkách.

Jestliže si chcete pořídit některý z vybraných modelů, podívejte se do nabídky prodejce Auto Schwab, který působí v Kladnu. Vedle značky Citroën si můžete vybrat i značku Seat. Sáhněte tedy po automobilu, v němž se bez problémů a s plnou důvěrou vydáte až na kraj světa.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt