AutoDesire

Škoda Karoq či LandRover Discovery? Vybírám si auto na hory


Za několik málo týdnů se chystám s rodinou na hory. Po městě nám stačí Škoda Fabia, ale do horské oblasti potřebuji stabilnější a větší automobil, a tak jsem se rozhodl obrátit se na autopůjčovnu. V současné době spousta řidičů vyhledává spíše nejlevnější autopůjčovnu, přitom je důležité zaměřit se i na jiné parametry, například kolik kilometrů je možné s vozidlem ujet, zda autopůjčovna povoluje vycestovat za hranice a podobně. Já jsem se po zvážení všech pro a proti rozhodl pro autopůjčovnu Easy Rent, která mě uspokojila po všech stránkách, dokonce i pestrou nabídkou vozidel.

Sice mám v plánu jet pouze do Špindlerova Mlýna, nicméně i tak potřebuji bezpečný automobil v perfektním technickém stavu, jemuž nedělají problém horské stezky či náledí. Samozřejmě požaduji, aby mělo vozidlo náhon na všechna čtyři kola, ovšem ne každá autopůjčovna takovým vozovým parkem disponuje.

Největší nabídku jsem našel v autopůjčovně Easy Rent

Procházel jsem nabídky jednotlivých autopůjčoven, ale širokou nabídku vozidel, která jsou vhodná pro cestování do horských oblastí, jsem našel u Easy Rent. Zaujala mě Škoda Karoq s náhonem všech kol, která má k dispozici integrovanou navigaci, a tak jsem se nebál, že bych do Špindlerova Mlýna netrefil. Zalíbil se mi také stylový Minicooper Clubman s dvoulitrovým přeplňovaným motorem s twin turbo technikou. Potom jsem koketoval s myšlenkou, že bych si zapůjčil luxusní Audi Q7 s interiérem z čalouněné kůže a alcantary. Ještě jsem uvažoval nad exkluzivním SUV LandRover Discovery a minibusem Mercedes Benz Vito pro větší skupiny, jenž nabízí opravdu dostatek úložného prostoru pro všechny zimní potřeby.

Vybral jsem zlatou střední cestu Opel Mokka

caaa84aa-766a-428b-9e5e-94d841e7962a

Pronajmu si nakonec kompaktní SUV s náhonem čtyř kol Opel Mokka, jenž je vybaven adaptivními světlomety s LED technologií. Autopůjčovna mně nabídla možnost sjednání s 0% spoluúčastí, stejně tak mi ještě slíbila komplexní asistenční služby, dálniční známku a možnost zapsat řidiče na jednu nájemní smlouvu bez příplatku, a tak za volant vozidla Opel Mokka usedne i moje manželka.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt