AutoDesire

Autosamolepky s bezpečnostním podtextem vaše auto ozdobí a zviditelní


Motoristé, kteří jezdí podle předpisů a trápí je bezohlednost jiných řidičů, jsou mnohdy vystaveni nebezpečným situacím na komunikacích. Jízda za soumraku, v noci, za sníženého osvětlení, při zhoršených povětrnostních podmínkách jsou bezpečnější, pokud svůj vůz, respektive posádku, učiníte lépe viditelným. Samozřejmostí jsou zapnutá světla, ale osvětlení pro noční jízdu, někdy i mlhovky lze doplnit výrazným značením. Originální autosamolepky patří k ideálním prostředkům, jak automobil učinit zřetelnější a viditelnější.

Snadné lepení činí z autosamolepky sezonní i dlouhodobý zdobicí prvek pro vaše auto

Proužky na ráfky, polepy na boky, kapotu i zadní masku auta, včetně výrazných označení o přepravovaných dětech, zvířatech, nebezpečném nákladu či zdravotnickém materiálu, dávají ostatním motoristům, cyklistům a chodcům vědět, s kým a čím mají na silnici či v městském provozu čest. Pochopitelně se počítá s bezpečnou jízdou podle pravidel silničního provozu, která zbytečně spolu se samolepkami nebude poutat pozornost dopravních policistů.

Jedinečné autosamolepky se vyrábějí v různých velikostech, barevném provedení a typologiích podle modelu konkrétního auta, na něž budou umístěny. Svá vozidla si mohou ozvláštnit milovníci tuningových jízd, „obyčejní“ motoristé, ale i motorkáři, pro něž je zviditelnění se začátkem a v průběhu sezony důležitou součástí každé vyjížďky. Jednoduché lepení spolu s trvanlivým lepidlem učiní autosamolepky dlouhodobým zdobením auta. Ovšem pokud se vám samolepka přestane líbit nebo se na silnicích objevují auta se stejným polepem, není problém lepení snadno stáhnout a vyměnit za nové. Můžete tak mít samolepku se zvláštním motivem dlouhou dobu, anebo si ji obměňovat každý rok za novou.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt