AutoDesire

Nejlepší HD kamera do auta


Možná že i vy jste již někdy na internetu narazili na nejrůznější videa, která jsou točena přímo „zpoza volantu“. Většinou se jedná o zveřejněná videa nejrůznějších bouraček či „nezvyklostí“ v průběhu cestování po dálnici. Člověk neznalý techniky se jistě bude divit, kde tento řidič nabral tolik odvahy, aby při řízení držel k tomu ještě i kameru, anebo video odsoudí jako nepravé; ten, kdo se však alespoň trochu vyzná v novodobých technologiích a vymoženostech, či cizím termínem „gadgetech“, jistě ví, že se jedná o speciální, výkonné minikamery. Používají je jak potápěči k zachycení podmořských krás, tak i automobiloví řidiči. Možná se ptáte, k čemu mi vlastně taková kamera do auta může sloužit?

Taková HD kamera v autě je velmi praktickou a užitečnou věcičkou, a to nejen, pokud chcete dosvědčit případnou havárii či dopravní přestupky. Horká novinka na trhu, GoPro HD HERO3, se může směle chlubit vysoce kvalitní optikou, která nabízí široké spektrum možností. Chcete točit video? Pořizovat ostré fotografie? S touto kamerou o to máte postaráno – a to v té nejlepší možné kvalitě! A co víc – dokonce i v noci!
Když uvidíte tuto kameru poprvé, nezbude vám nic jiného, než si pomyslet – „Panečku, ta je ale miniaturní!“ Malá, ale šikovná. Věřte, že v mnohém tato 74 gramová kamerka předčí ty velké. Optika na jedničku. Propracovaný a inovativní zvukový systém, který přesně ví, co zachytit, a co vynechat. Vestavěná Wi-Fi, která uživateli umožňuje streaming videa a dálkové ovládání kamery pomocí aplikace (kompatibilní s tablety či smartphony). Chcete se dozvědět více o tomto kompaktním zázraku, o kterém v České republice zatím ještě není tolik slyšet? Podívejte se na internetové stránky výhradního dovozce těchto kvalitních kamer www.gohd.cz/e-shop/.
Zde naleznete plno zajímavých informací a videí o samotných kamerách, a navíc získáte možnost si rovnou jednu koupit. Jak jinak než za výhodnou cenu. Víte, že je to také velmi vhodný dárek? Vyzkoušejte výjimečnost těchto kamer na vlastní kůži, zachytí a uchová veškeré vaše terénní i „asfaltové“ zážitky. Na beton!


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt