AutoDesire

Lamborghini Aventador LP720-4 50th Anniversary


Letos je to již padesát let, co poprvé spatřila světlo světa značka Lamborghini. Asi nikdo tehdy před půlstoletím nečekal, že z automobilky vyroste takový gigant, který vyrábí jedny z nejlepších sportovních vozů na světě. Ovšem stalo se a nyní je třeba výročí patřičně oslavit. A jak jinak výročí oslavit, než výjimečným modelem.

Jedná se o vlajkovou loď Lamborghini, tedy model Aventador LP720-4, který dostal přívlastek 50th Anniversary. A v čem se oproti klasické verzi liší? No popravdě toho moc není …

Vůz dostal speciální žlutou barvu Oro Maggio, která je podle automobilky nejoblíbenější barvou zákazníku již z dob Diabla. Mírně upraveny jsou také přední nárazníky. Více síly dostal také motor, který nyní disponuje 720 koňskými silami. Jedná se stále o vidlicový dvanáctiválec o objemu 6.5 litru, který je z dílny Lamborghini již dobře znám. Díky tomu zvládne stovku za 2.9 vteřiny a jede až 350 km/h.

Podle samotné automobilky bude vyrobeno jen 100 kusů této limitované edice. Zatím není jasné, kolim bude Lamborghini Aventador LP720-4 50th Anniversary stát. Musíme si počkat na oficiální představení.

Lamborghini Aventador LP720-4 50th Anniversary

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt