AutoDesire

Malé, ale divoké – Mini JCW Coupe


Britská automobilka MINI ukázala světu v plné kráse vrcholnou verzi chystaného modelu Coupe, který nese označení JCW – neboli John Cooper Works. A jde opravdu o pekelně divké malé autíčko.

Oficiálně MINI poprvé veřejnosti představí model Coupe až na zářijovém autosalónu ve Frankfurtu, ovšem již nyní se můžete podívat, jak bude tento model vypadat. Ovšem nás zaujala až nejostřejší verze tohoto vozu, která byla dosud přísně maskována. Nyní už vypluly na povrch první fotografie i videa.

Mini JCW Coupe vychází hodně z konceptu, který automobilka MINI zveřejnila již před dvěmi lety. Největší rozdíl oproti připravovanému modelu je v přední části vozu, která byla víceméně převzata z modelu Mini JCW.

VIDEO: Mini JCW Coupe

Vůz bude jen pro dvě osoby, což je ze zveřejněných rozměrů vozu pochopitelné. Ovšem ani zde se nezapře sportovní duše vozu, protože oba pasažéři budou sedět na sportovních sedačkách.

Většinu zajímá, jakou pohonou jednotku toto Mini dostane. Nicméně o překvapení se nejedná – v nabídce bude přeplňovaný čtyřválec o objemu 1.6 litru, který dokáže vyvinou sílu téměř 210 koní a točivý moment až 280 Nm. Maximální rychlost je 240km/h, stovku pak toto kupé zvládne pod šest a půl vteřiny. Motor bude s přední nápravou spojen skrze šestistupňovou manuální převodovku.

Mini JCW Coupe

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt