AutoDesire

Cestujte bezpečně s pneuservisem Praha 8


S příchodem poloviny podzimní sezóny je nezbytné zkontrolovat u Vašeho automobilu, zda všechno funguje podle Vaší představy. S přípravou auta na nadcházející zimní období Vám velmi rád pomůže servis AM Auto – pneu. Autoservis Praha 8 nabízí zákazníkům, jak pravidelné servisní prohlídky, tak služby, jako je výměna oleje, oprava brzd či drobné karosářské opravy. AM – Auto – pneu nabízí také přípravu Vašeho vozidla na zajištění STK.

pneuservisem Praha 8 získáte jistotu, že je Vaše auto připraveno na cestování bez komplikací. Tento autoservis můžete navštívit v jakýkoliv pracovní den od pondělí do pátku od osmi hodin ráno do šesti hodin večer. Využít může také příležitosti k výměně brzdových destiček za výhodnou cenu 400 Kč. V rámci rychloservisu najdete také služby na výměnu oleje a filtru, výměnu brzdových kotoučů a destiček.

Autoservis Praha 8 disponuje také mechanickými pracemi, do nichž je možné zařadit mazání intervalů či provedení diagnostiky. Autoservis Praha 8 se zaměřuje zejména na provedení diagnostiky u značek aut Audi, VW, Seat a Škoda.  Více informací o jednotlivých službách naleznete na této webové adrese www.amauto-pneu.cz/autoservis.

K diagnostice používá autoservis Praha 8 nejmodernější program VAG – COM. Kromě toho tento autoservis provádí také výměnu a montáž rádií. Pořídit zde můžete také nejrůznější autodoplňky a náhradní díly, jako jsou gumové a textilní koberce, autorádia, reproduktory, subwoofery či střešní boxy. Využijte jedinečné možnosti k přípravě Vašeho automobilu na zimní sezónu a kontaktuje pneuservis Praha 8.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt