AutoDesire

Mezinárodní kamionová doprava – Lorenc Logistic, s.r.o.


S kamionem s nápisem Lorenc Logistic, s.r.o. jste se nejspíš na svých cestách už nejednou setkali i vy a možná budete překvapeni informacemi, které jsme o této firmě zjistili. Nejde totiž o nějakého skromného hráče na trhu s nákladní autodopravou, ale o pořádného giganta se vším všudy, co taková firma má umět a zajišťovat. A nejen to, umí i mnohem více, než běžný autodopravce.

Lorenc Logistic, s.r.o. poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti nákladní dopravy, autoservisu, skladování a logistiky. Nejde o žádného nováčka a nevycválaného zajíce, ale o zkušeného borce s dvacetiletou praxí, během níž společnost získala bohaté zkušenosti a cenné kontakty. Není třeba zdůrazňovat, že mnohdy právě zkušenosti hrají ve prospěch zákazníků, neboť mnohdy je to to nejcennější, co může dělat rozdíly mezi nabídkami na trhu.

Sluší se zdůraznit, že kromě poskytování špičkových služeb si zaměstnanci firmy zakládají také na komunikaci a způsobu jednání se svými zákazníky, což nebývá vždy pravidlem. Umí poradit v odborných otázkách a respektují individualitu a přání jednotlivého zákazníka.

Ale pojďme k číslům, které vás jistě budou zajímat a nemyslíme tím čísla telefonní, i když zrovna informace o bezplatné „zelené lince“ 800 31 41 51 také mnohé napoví, jak si firma zákazníků cení a jak k nim přistupuje. Operátorské centrum funguje nepřetržitě a díky komunikačnímu satelitnímu systému si zákazníci mohou v kterémkoliv okamžiku udržet přehled o své zásilce.

V současné době vlastní firma vozový park padesáti souprav značky VOLVO o objemu do 120 kubických metrů (cbm), 24 tun. Specializuje se nejen na autodopravu velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, ale i kusových (sběrných) zásilek, HI-Tech zásilek a nebezpečného zboží (podle ADR). Ačkoli díky růstu firmy vzrostl i počet zaměstnanců, je stále maximálně flexibilní a schopna zajistit přepravu ve velmi krátkých časových lhůtách.

Klatovská firma Lorenc Logistic, s.r.o. je pojištěna u renomované pojišťovny Zürich Versicherungs-Aktiengesellschaft. Samozřejmostí je také pojištění přepravovaných produktů zákazníků (ty pojišťuje All-Risk) a na individuální přání zákazníků lze taktéž připojistit zásilky proti veškerým možným rizikům v průběhu přepravy, které vás jen napadnou. A co mnozí rozhodně uvítají je, že v případě přeprav zboží mimo země Evropské unie dokáže firma zajistit svým klientům také veškeré celní náležitosti, ať již spojené s vývozem či dovozem.

Myslím, že už z dosavadních informací vyplývá zcela jasně, že vaše požadavky budou řešeny s maximální profesionalitou a naše doporučení budete kvitovat. Ostatně neuškodí rozptýlit případnou nejistotu také nahlédnutím do historie firmy, která je krásnou ukázkou toho, jak šikovní lidé dokáží velké věci…

Na českém trhu začala původně dopravní společnost Lorenc Logistic, s.r.o působit již v roce 1992. Na začátku byla malá rodinná firma, která se stala prosperující společností se základním kapitálem ve výši 20 milionů Kč. Roku 1996 firma rozšířila svou působnost i o spediční služby v mezinárodní a tuzemské dopravě, přičemž v rámci těchto služeb disponuje vozidly všech typů pro zajištění co největší flexibility přeprav.

Další významný mezník v historii firmy nastal roku 2001, kdy společnost Lorenc Logistic, s.r.o. vybudovala v Klatovech nový logistický areál. Ten zahrnuje administrativní budovu a skladové haly o kapacitě 2 100 EUR pal. Ty byly zprovozněny již ve zmíněném roce 2001 a rozšířeny o čtyři roky později o další kapacitu 6500 EUR pal. A nejen to, dále zde mají servis nákladních vozidel, mycí linku a dokonce čerpací stanici nafty a AD blue, a to nejen pro vlastní vozový park.

Se stálým připojením na bezpečnostní službu a čtyřiadvacetihodinovým monitorovacím kamerovým systémem pro celý areál společnosti jsou sklady maximálně zabezpečeny i pro skladování HI-TECH komponentů a produktů. Všechny skladové haly jsou přes zavedený Elektronický požární systém propojeny s hasiči. Pro zlepšení a rozšíření portfolia služeb vůči svým zákazníkům se společnost Lorenc Logistic, s.r.o. rozhodla vybudovat síť poboček – v lednu roku 2007 pobočka v Brně (se skladovou halou o kapacitě 1 000 m2, 1 200 EUR pal.), v dubnu 2010 následovala pobočka v Polsku (se zaměřením na přepravy celovozového, kusového charakteru a nebezpečného zboží podle ADR, jak v rámci Polska, tak i po celé Evropě) a v listopadu 2010 pobočka v Praze (se skladovou halou o kapacitě více jak 2 000 m2, 2 500 EUR pal.).

Mnoho dalších zajímavostí a informací samozřejmě dohledáte na webové prezentaci firmy Lorenc Logistic, s.r.o.

 

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt