S mírným zlepšením hospodářské situace v minulých letech mnoho podniků hledá způsoby, jak efektivně obnovit či rozšířit svůj vozový park. Chtějí dodávky, které jsou spolehlivé, výkonné, nenáročné na údržbu a s ekonomicky akceptovatelnou spotřebou. Kde je ale sehnat? Koupit si dodávky nové a zaplatit za ně pořádný majlant? Nebo koupit ojeté dodávky a riskovat, že se vám po pár měsících rozsypou? Nemusíte dělat ani jedno, pokud seženete dobrý bazar dodávek.

Nabídka vozů online

V podnikání platí, že čas jsou peníze. Proto zajisté ani vy nemáte čas objíždět všechny bazary dodávek a hledat v něm svou vysněnou dodávku. Jsme naštěstí v roce 2017, takže toto opravdu dělat nemusíte. Moderní bazary dodávek zveřejňují prodávané vozy online, takže si můžete již v kanceláři prohlédnout, jestli tam mají takové, které vás zaujmou.

Čím novější dodávka, tím lépe

Pokud vás vyloženě netlačí rozpočet, měli byste hledat v bazaru dodávek takové vozy, které byly vyrobeny v tomto desetiletí. U nověji vyrobených vozů je menší riziko poruchovosti. Samozřejmě ale existují i lehce starší vozy, které jsou díky vzorné údržbě v perfektním stavu. Nemá-li ale bazar dodávek v nabídce téměř žádné novější vozy, mělo by vás to varovat.

Náš tip

Pokud jste z Prahy a okolí, případně vám nevadí si udělat menší výlet (koneckonců dodávku nekupujete každý týden), doporučujeme navštívit pražský bazar dodávek Auto Gruber. Jedná se již o tradiční bazar (na trhu již od roku 1992), který je znám svou férovostí a vstřícným přístupem. Vozy jsou perfektně prověřeny po technické i právní stránce.

Obrázek 1 U dodávek z Auto Gruber se nespálíte.

Předchozí článekTipy a rady: co s sebou na cestu obytným vozem
Další článekVozy Dacia Duster vám pomohou bezpečně zdolat všechny překážky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno