AutoDesire

Vozy Dacia Duster vám pomohou bezpečně zdolat všechny překážky


Velkoryse řešený interiér, snadné ovládání, plynulý a bezpečný provoz, to jsou důležité znaky, díky nimž si značka Dacia získává na oblibě u tuzemských a zahraničních motoristů. Nejpopulárnější vozy Dacia Duster vynikají technologickými vlastnostmi, které vám pomůžou zdolat jakoukoliv překážku.

Technologické parametry a uspořádání interiéru

Nadstandardní terénní schopnosti získala Dacia Duster díky velké světlé výšce a rozsáhlým nájezdovým úhlům. Proto se tento typ vozu dokáže přenést přes všechny překážky jak na silnici, tak v přírodě. Rozměry dacie dodávají vozu a jeho majiteli velké přepravní možnosti, ovšem nic neubírají na mrštnosti a výkonech. Plynulé rozjezdy do kopce, přeprava těžkých nákladů a překonávání nerovností jsou umožněny díky převodovce s kratším prvním rychlostním stupněm. Velkokapacitní uspořádání interiéru je obohaceno o pohodlná sedadla a řadu úložných prostor. Objem zavazadlového prostoru může být až 475 litrů v závislosti na typu auta. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 1/3 – 2/3. Sklopením sedačky u spolujezdce a zadního sedadla se získá úložný prostor o délce 2,60 metru. V autě se tak dá v případě potřeby pohodlně přespat, nebo se mohou přepravovat velmi dlouhé předměty v uzavřeném prostoru.

Bezpečnostní prvky a rozmístění přístrojů na palubní desce

Dacia Duster se vyznačuje absolutní spolehlivostí a bezpečností. Zabudovaný systém elektronické kontroly stability jistí vůz proti smyku a udržuje jej v požadovaném směru jízdy. Samozřejmou součástí výbavy jsou airbagy, soustavy ABS proti blokaci kol a EBA asistent nouzového brzdění. Ty udržují automobil v přesném směru při brzdění a optimalizují brzdnou dráhu. Silná karoserie je pojistkou ochrany cestujících ve všech situacích během jízdy. Moderní pojetí palubní desky se vyznačuje jednoduchostí spojenou s potřebnými prvky pro snadnou obsluhu a plynulé řízení. Multimediální systém Media Nav Evolution zahrnuje navigaci, telefon a rádio. S tempomatem a zadními i předními parkovacími senzory se řízení stává hračkou pro všechny řidiče. Podrobné informace o všech prodávaných vozech Dacia naleznete na internetových stránkách www.rpz.cz, kde jsou k dispozici i virtuální prohlídky nabízených vozů, možnost rezervace testovací jízdy, ceník a způsob financování koupě.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt