AutoDesire

Ideální dárek? Jizda ve Ferrari


Kdo by neznal červené šípy značky Ferrari. Jedny z nejhezčích a nejrychlejších vozů mohou přinášet nekonečné zážitky, na které niky nezapomenete. Že na Ferrari nemáte finanční prostředky. Nevadí, stačí se v něm mnohdy pouze projet a vyzkoušet si zážitek z adrenalinem nabité jízdy, která pro vás nemůže skončit jinak než skvěle.


Ostatně již samotný pohled na model Ferrari 458 Italia jasně hovoří pro to, aby si člověk vyzkoušel toto auto na vlastní kůži. Jeho jízdní vlastnosti musí nutně učarovat každému a rychlost jízdy může být maximální. Jde prakticky o nástupce jednoho z nejslavnějších vozů historie, jímž byl F430. Jízda ve Ferrari se dnes řadí, mezi nejoblíbenější dárky pro nás muže a není od věci trochu popíchnout svou partnerku, která se vám chce něčím k výročí anebo narozeninám zavděčit.
Dárku není nikdy dost, nicméně jízda v rychlém vozu značky Ferrari jim může vévodit. Pokud vaše žena hledá optimální dárky pro muže, pak jí postačí pouze naznačit, že jízda ve Ferrari je něčím neobvyklým, po čem toužíte, a není problém se v tomto vozu za solidní peníze svézt. Tento skvělý dárek si můžete zajistit na webové stránce http://www.firmanazazitky.cz/. Už jenom sešlápnutí plynového pedálu vám doslova dodá křídla a vy se budete moci prohánět obrovskou rychlostí v automobilu, který píše dějiny. Vždyť jenom samotných 570 koní pod kapotou jasně hovoří o tom, že pomalá jízda se ve Ferrari netoleruje.
Pokud se soustředíme na zrychlení, tak z úplného minima, tedy 0 se dostanete na 100 kilometrů v hodině za pouhých 3,4 vteřiny, což je velmi málo. Když dostanete automobil do otáček, což není nijak náročné, tak se budou dít divy. Vaše partnerka bud také spokojená, protože právě vám dala dárek, který uspokojí i vaše nejtajnější touhy. Mnohdy je zapotřebí pouze pár slov a vy se díky ní prostřednictvím tohoto dárku můžete skvěle bavit.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt