AutoDesire

Zabezpečte si vůz proti zlodějům efektivně a spolehlivě


Každý, kdo vlastní „lepší“ automobil chce, aby jej měl v bezpečí. Ti, kdo mají zkušenost s krádeží auta chtějí svůj majetek ochránit ještě více, aby nepříjemnost tohoto rázu nemuseli řešit znovu. K zabezpečení auta můžeme využít vícero zařízení, avšak dávno pryč jsou doby, kdy nám stačil „obyčejný“ alarm a uzamykatelná páka. Zloději jsou stále důmyslnější, používají všemožná zařízení, která ruší signál zabezpečení, snaží se nabourat na jeho vlnu a podobně. Proto je důležité obrátit se na společnost, která má se zabezpečováním vozů bohaté zkušenosti. Tu najdete např. na webových stránkách pandora-alarm.cz.

Aby byl váš vůz chráněn

 

Při pořizování alarmu je důležitý jak princip, na kterém funguje, tak doba, kterou příp. zloděj bude muset strávit při snaze o jeho překonání. Čím složitější cestu lapkům připravíte, tím větší je pravděpodobnost, že je od zcizení vozu zcela odradíte.

Pandora přináší ucelený balíček zabezpečení vozu před krádeží, který má i SMART funkce a podpoří pohodlné užívání auta majitelem. Komfort představuje dálkový start, odemykání na dálku, informace o stavu auta, ovládání na nezávislé topení, indikaci alarmu na klíči atd.

Aby byl vůz co nejlépe chráněn, komunikace mezi vozem a klíčem probíhá na nestandardní vyšší frekvenci. Systém je zároveň odolný před rušičkami a čtečkami DO. Šifrování signálu z klíče do auta a opačně je 128bitové. Další vychytávkou je blokování otevření vozu a startování v případě, že není přítomen Pandora imobilizér. Při krádeži originálního klíče zloděj neodjede. V případě ztráty signálu z Pandora imobilizéru dojde k bezpečnému odstavení auta. Sledování a zjišťování polohy vozu je možné na dálku přes mobilní aplikaci nebo telefonický servis, což využijete např. při krádeži Pandora klíče.

Obraťte se na profesionály ještě dnes a nechte si zabezpečit svůj vůz kvalitním alarmem s mnoha dalšími funkcemi. Budete určitě nadšeni a doporučíte jej i svým známým a rodině.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt