AutoDesire

Kvalitní zabezpečení vozidla jej pomůže ochránit před odcizením


Automobily se kradly a kradou. Nejen ti, kteří někdy vyzkoušeli pocit při zjištění, že jim vůz na parkovišti chybí, se rozhodnou pro co nejlepší zabezpečení auta pro další léta. Stačí bydlet v lokalitě, kde se zloději pohybují – ať již jde o blízkost jejich obydlí, nebo v lukrativnější čtvrti, kde jsou žádaná vozidla jako ve výkladní skříni a stačí si jen vybrat, které chtějí.

Dříve stačilo opatřit automobil alarmem. Dalším častým způsobem ochrany majetku byla bezpečnostní uzamykatelná páka. Tím, jak se vyvíjí autoprůmysl, vyvíjí a zdokonalují se i praktiky a šikovnost zlodějů. Proto je důležité jít s dobou a zabezpečení auta před krádeží nepodcenit.

Zkomplikovat krádež co nejvíce

Na našem trhu se nachází společnosti, které se zabývají komplexním zabezpečením aut. Důležité je zloděje odradit od krádeže, případně jim pokus o krádež co nejvíce zkomplikovat a prodloužit dobu, po kterou se budou snažit vůz odcizit. Tím dojde ke zvýšení předpokladu, že svůj záměr nezačnou, případně nedojde ke zdárnému konci.

Kupříkladu společnost Pandora-alarm.cz nabízí komplexní balík zabezpečení vozu před krádeží. Ten mimo jiné přináší také SMART funkce, jež zpříjemní mnohé majiteli vozidla. Nejenže dojde k výbornému zabezpečení, ale zároveň bude majitel disponovat funkcemi jako je ovládání nezávislého topení, odemykání na dálku, dálkový start, indikaci alarmu na klíči, informace o stavu auta a jiné.

Chytré autoalarmy vhodné pro každého uživatele

Autoalarmy Pandora jdou s dobou. Aby „lapku“ odradily od záměru zcizit vůz, umí mnohé. Systém je odolný před čtečkami DO a rušičkami – komunikace mezi klíčem a autem se odehrává na nestandardní vyšší frekvenci. Dochází také k 128-bitovému šifrování signálu z auta do klíče a zpět. V případě nepřítomnosti Pandora imobilizéru dochází k blokování otevření auta a nastartování. Ani v případě krádeže klíče lupič s vozem neodjede. Skvělou funkcí je i odstavení vozu dojde-li k ztracení signálu z Pandora imobilizéru. Mobilní aplikace či telefonický servis umožňuje sledovat a zajistit auto na dálku, tzn. i za situace, kdy je zcizen Pandora klíč.

Nenechte váš automobil napospas šikovnosti zlodějů. Zvolte spolehlivé zabezpečení a travte váš čas mimo vůz bez obav o jeho aktuálním stavu.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt