NovinkyKvalitní zabezpečení vozidla jej pomůže ochránit před odcizením

Kvalitní zabezpečení vozidla jej pomůže ochránit před odcizením

-

Automobily se kradly a kradou. Nejen ti, kteří někdy vyzkoušeli pocit při zjištění, že jim vůz na parkovišti chybí, se rozhodnou pro co nejlepší zabezpečení auta pro další léta. Stačí bydlet v lokalitě, kde se zloději pohybují – ať již jde o blízkost jejich obydlí, nebo v lukrativnější čtvrti, kde jsou žádaná vozidla jako ve výkladní skříni a stačí si jen vybrat, které chtějí.

Dříve stačilo opatřit automobil alarmem. Dalším častým způsobem ochrany majetku byla bezpečnostní uzamykatelná páka. Tím, jak se vyvíjí autoprůmysl, vyvíjí a zdokonalují se i praktiky a šikovnost zlodějů. Proto je důležité jít s dobou a zabezpečení auta před krádeží nepodcenit.

Zkomplikovat krádež co nejvíce

Na našem trhu se nachází společnosti, které se zabývají komplexním zabezpečením aut. Důležité je zloděje odradit od krádeže, případně jim pokus o krádež co nejvíce zkomplikovat a prodloužit dobu, po kterou se budou snažit vůz odcizit. Tím dojde ke zvýšení předpokladu, že svůj záměr nezačnou, případně nedojde ke zdárnému konci.

Kupříkladu společnost Pandora-alarm.cz nabízí komplexní balík zabezpečení vozu před krádeží. Ten mimo jiné přináší také SMART funkce, jež zpříjemní mnohé majiteli vozidla. Nejenže dojde k výbornému zabezpečení, ale zároveň bude majitel disponovat funkcemi jako je ovládání nezávislého topení, odemykání na dálku, dálkový start, indikaci alarmu na klíči, informace o stavu auta a jiné.

Chytré autoalarmy vhodné pro každého uživatele

Autoalarmy Pandora jdou s dobou. Aby „lapku“ odradily od záměru zcizit vůz, umí mnohé. Systém je odolný před čtečkami DO a rušičkami – komunikace mezi klíčem a autem se odehrává na nestandardní vyšší frekvenci. Dochází také k 128-bitovému šifrování signálu z auta do klíče a zpět. V případě nepřítomnosti Pandora imobilizéru dochází k blokování otevření auta a nastartování. Ani v případě krádeže klíče lupič s vozem neodjede. Skvělou funkcí je i odstavení vozu dojde-li k ztracení signálu z Pandora imobilizéru. Mobilní aplikace či telefonický servis umožňuje sledovat a zajistit auto na dálku, tzn. i za situace, kdy je zcizen Pandora klíč.

Nenechte váš automobil napospas šikovnosti zlodějů. Zvolte spolehlivé zabezpečení a travte váš čas mimo vůz bez obav o jeho aktuálním stavu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu preferujete, jedno je totiž naprosto jasné. Co mu dáte, to...

Na koho se může autoservis obrátit, když chce pomoci s odpady?

Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a...

Máte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí

Součástí vlastnictví vozidla jsou i jeho neustálé opravy a pravidelná údržba. Mezi mnoha dalšími problémy se může stát neštěstí...
- Advertisement -spot_img

Havarijní pojištění pro řidiče přestává být atraktivní, neví základní fakta

Řidiči se k havarijnímu pojištění většinou staví dvěma způsoby. Buď jej považují za zcela nezbytné, nebo za zcela zbytečné....

Autokosmetika pro péči před zimou

Aby péče o auto byla opravdu pečlivá, je potřeba věnovat svému autu chvilku času. Pořádně jej umýt a nanést...

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu...