AutoDesire

Špičková péče o váš vůz Škoda


Patříte mezi hrdé vlastníky vozu značky Škoda a hledáte tu pravou servisní péči? Škoda je vozidlo se specifickými vlastnostmi, proto není vhodné jej svěřovat do obyčejného autoservisu, nýbrž do specializovaného na tuto značku, kde se o něj postarají certifikovaní odborníci. Jedním ze Škoda servisů v Praze je firma Autotrio Praha.

Svěřte svůj Škoda vůz do kvalitního servisu využívající moderní technologie. Zdroj: http://www.autotriopraha.cz/servis/

Škoda servis v Praze

Historie Autotrio Praha sahá až do roku 1995 a od té doby jen nabývá zkušeností v oblasti servisu aut Škoda. Servisní péče zahrnuje veškeré důležité úkony, jako například kompletní záruční i pozáruční servis, zajištění STK a měření emisí, ruční mytí, zabezpečení vozu proti odcizení aj. Servis je vybaven moderními technologiemi, jeho odborníci si prošli řadou odborných školení a načerpali za ta léta bohaté zkušenosti.

V Autotrio Praha jsou zaměstnáváni skuteční odborníci. Zdroj: http://www.autotriopraha.cz/servis/

Zákazníci na prvním místě

Autotrio Praha si cení nových i stávajících zákazníků. Poskytuje například tzv. Šekovou knížku, kde najdete jak slevy na provedenou práci, tak i na materiál zakoupený v provozovně. Vyžaduje servis vašeho vozu více času? Pak jistě oceníte půjčovnu náhradních vozidel (Fabia, Fabia Combi, Roomster aj.). Servis vám vyjde vstříc i v případě vyřizování pojistných událostí, kdy jedná s pojišťovnou za vás.

 

Navštivte tento špičkový Škoda servis v Praze a přesvědčte se sami o kvalitě poskytovaných služeb.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt