AutoDesire

Sháníte dopravní značení? Obraťte se na specialisty


Chybí v areálu vaší firmy dopravní značení? Potřebujete ho v katastru vaší obce anebo vlastníte stavební firmu? Ať už jste v jakékoli zmiňované, případně jiné situaci, rozhodně se nesnažte dopravní značky vyrábět sami nebo je nějakým způsobem neuměle imitovat. Mohli byste se dostat do křížku se zákonem, či dokonce vyrobit něco velmi nekvalitního, co by mohlo maximálně poškodit vozy, jež po komunikaci projíždějí. Naším tipem je nabídka společnosti Top Znak s.r.o. Co všechno nabízí? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Prodej veškerého dopravního značení

Chtěli byste si zakoupit dopravní značení a mít jej k dispozici permanentně? Žádný problém, volit můžete hned z několika druhů. Klasiku představuje standardní svislé dopravní značení trvalého či přechodného charakteru. Na mnohá místa se vyplatí pořídit dopravní zrcadla. Situace bude mnohem přehlednější, jelikož řidič přímo v zrcadle uvidí, zdali je vozovka aktuálně volná, anebo jede nějaké vozidlo. Tradičně se nakupují také parkovací zábrany, sloupky, zpomalovače anebo balisety. Záleží na aktuální potřebě.

Když je značení zapotřebí jen na omezenou dobu…

Některé značky není nutné kupovat, protože slouží jenom minimální čas. Typickým příkladem budiž značení poukazující na jakákoli omezení provozu. Především svislé oranžové značení optimálně koriguje dopravu tak, aby daný úsek mohl být opraven. Mnohdy je zapotřebí instalovat třeba zákaz zastavení či stání. Na topznak.cz si můžete půjčit jakékoli značky.

Instalace není jednoduchá

Na specialisty se stoprocentně spolehněte i při instalaci značení. Především to vodorovné je nezbytné realizovat s maximální přesností. Jedná se kupříkladu o změnu přechodu pro chodce. Dále se můžete spolehnout i na dokonalé ukotvení zpomalovacích prahů, případně zařízení do podzemních garáží. Ať už potřebujete cokoli, v sortimentu společnosti Top Znak s.r.o. to jistě najdete.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt