AutoDesire

Potřebujete lepší dodávku? Dobré kousky najdete i v bazaru


Podnikáte, případně se zabýváte jinou činnosti, v rámci které se neobejdete bez vlastního užitkového vozidla? Pokud dodávku máte, ale již nevyhovuje vašim požadavkům, neztrácejte čas a pořiďte si jinou. Ale co když nemáte dostatek finančních prostředků na zbrusu nové vozidlo? Pak vám nezbude, než se poohlédnout v bazaru. Na co byste si měli dát pozor?

Jak vybrat ojetou dodávku?

V prvé řadě si ujasněte své požadavky. Měli byste přesně vědět, jaké vozidlo potřebujete, a zbytečně pak nedělat kompromisy. Do přepravního prostoru se musí vejít vše, co se chystáte převážet, motor by měl být úsporný a na tachometru by nemělo být číslo, ze kterého se vám zatají dech.

Jakkoliv se vám výše uvedená kritéria zdají jako přísná, držte se jich. Jedině tak najdete starší užitkové vozidlo, které vám bude ještě hodně dlouho dobře sloužit.

Zároveň se zaměřte na prověřené autobazary, které se na prodej ojetých užitkových vozidel specializují. Výhodou je, pokud nabízí také výkup vozů – získáte finance navíc. Solidní autobazar platí ihned v hotovosti, přebírá za automobil veškeré záruky a vyřídí veškerou administrativu.

Rozhodně není od věci, když se do bazaru dostavíte společně s nezávislým odborníkem, který vozidlo zkontroluje. Případně s dodávkou zajeďte do blízkého autoservisu.

Na který autobazar užitkových vozů se obrátit?

Prodejem užitkových vozů všech značek se zabývá známý autobazar dodávek AC Dodávky. V nabídce najdete modely, jako jsou Ford Transit, Iveco Daily a další oblíbená užitková vozidla, včetně tahačů a větších nákladních automobilů a přívěsů.

Užitková vozidla v nabídce firmy AC Dodávky jsou v dobrém technickém stavu a s garantovaným původem. Na své si přijdou také zájemci o financování užitkových vozů formou leasingu od 0% akontace či úvěru.

Chcete se dozvědět více? Aktuální nabídku najdete na www.acdodavky.cz.


Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt