AutoDesire

Měkká podlaha ochrání i pomůcky


Pokud bude vaše báze měkká díky gumě na podlahu, budete se cítit mnohem pohodlněji a také budete šetřit své klouby. Není od věci si tuto novinku, ale při tom tak osvědčenou věc vyzkoušet v domácnosti. Díky měkkosti dosáhnete samozřejmě také určitého omezení hluku v dané místnosti a v celém domě. Nikdo ale netvrdí, že gumové bloky na podlahu se nehodí také do kancelářských prostor. Naopak, tam odvedou také skvělou práci a ochrání vaše pracovní pomůcky, které mohou spadnout a poničit se. S gumou nikoliv.

Pro větší prostory

Pro použití ve velkých nebo dokonce obrovských prostorách jsou výborné průmyslové podlahové rohože z gumy. Nejen, že jsou dostatečně hygienické a zdraví neškodné, ale také umožní snadnou výměnu kdykoliv. Lze vyměnit celou podlahu nebo jen pásy či díly.

Další gumové „vychytávky“ v domácnostech

V domácnostech toho ale používáme mnohem více z gumy či pryže. Mohou to být různé silentbloky, které se ukrývají v přístrojích. Jsou to také všelijaké gumové dorazy, které chrání nábytek a součásti moderních interiérů.

Gumové pásy ve firmě

Dosud jsme hovořili spíše o domácnostech, ovšem podlahová guma se dá snadno nainstalovat také na větší prostory. Především pak v různých halách, skladech a provozovnách si najdou tyto pryže své místo a brzy si je oblíbíte. Jejich snadná údržba a zdravotní nezávadnost dovoluje skutečně široké spektrum použitelnosti. Průmyslové podlahové rohože se většinou instalují ve velkých pásech.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt