AutoDesire

Land Rover Range Rover


Všichni nadšenci zbláznění do značky Land Rover se konečně dočkali, když se na světlo světa dostaly první oficiální fotografie nové verze modelu Range Rover. Navíc automobilka uvolnila i první stručné informace o chystané modernizaci vlajkové lodi značky.

Na první pohled málokdo rozezná deset rozdílu oproti staršímu modelu Land Rover Range Roveru, ovšem po bližším prozkoumání je naprosto jasné, že změn se tento obrovský automobil dočkal opravdu v hojné míře.

První poznávací znamení jsou nová světla, jež trochu připomínají písmeno L. Čtvrtá generace modelu Land Rover Range Roveru také podstatně zhubla, kdy oproti staršímu modelu postrádá téměř 400kg váhy. Co ovšem vůz neztratil je schopnost prostupovat terénem.

Vyberte vhodné letní pneu pro svůj OFF-road.

O to by se měl ve velké míře starat i systém  Terrain Response 2, jenž vyhodnocuje okolní terén a podle výsledků určí vhodné nastavení vozu.

Co zatím automobilka nezveřejnila, jsou informace o použitých motorech do tohoto automobilu. Dá se ovšem předpokládat, že se do vozu dostane osmiválcový turobdiesel o obsahu kolem pěti litrů.

Ačkoliv automobilka Land Rover ještě ani neřekla, kde se oficiálně představí nový Range Rover, už teď je jasné, že minimálně v USA se do prodeje dostane ještě před koncem letošního roku.

Land Rover Range Rover

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt