AutoDesire

Lamborghini Egoista Concept (2013)


Spíše jako bojová stíhačka, než jako auto vypadá nový koncept italské automobilky Lamborghini, který dostal název Egoista. Jedná se opravdu o exotický koncept, který má být jedním z dárků k letošnímu padesátému výročí automobilky, jenž již představila například upravený Aventador 50th Anniversary.

Pohon vozu by měl zajišťovat desetiválec s výkonem až 600 koní.

Studie Egoista zaujme hned na první pohled. Nejprve padne do oka jediné místo ve voze pro řidiče, na druhý pohled určitě upoutá karoserie bez dveří. Což o to, je to přece Ital – tedy excentrický design není problém.

Designéři se údajně inspirovali i bojovým vrtulníkem Apache, čemuž i tvary karosérie odpovídají. Do kokpitu vozu se dostanete přes okno vozu, přičemž je nutné nejdříve vyndat volant, aby se řidič do úzkého prostoru vůbec dostal.

Bližší informace Lamborghini nedodala, tudíž nevíme maximální rychlost, zrychlení, ba dokonce ani cenu. Podle všeho se tento koncept ani do výroby nedostane, čemuž nahrává i prohlášení šéfa Lamborghini, který pronesl, že „nikdo nemůže mít a bude vždy pro každého pouze snem“. Je tedy možné, že nevznikne ani jediný exemplář tohoto vozu.

Lamborghini Egoista Concept (2013)

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt