AutoDesire

Kde koupit ojeté auto z Německa, abyste nenaletěli?


Ojetá vozidla si u nás každoročně zakoupí mnoho spotřebitelů. Není se čemu divit, už nákupem nového auta ihned klesne hodnota o cca 50 000 Kč, kupovat ojetiny se vyplatí. To však nejen u zánovních aut. Jsou výrobci, jejichž automobily jsou kvalitní a spolehlivé i po několika letech užívání, zvláště tehdy, když se o vůz jeho předchozí majitel řádně staral. Nebouraná, garážovaná a servisovaná auta můžete zakoupit za přijatelnou cenu, a přitom vám budou sloužit dalších mnoho let.

Ojetá auta z Německa

Máte-li zájem o ojetinu z Německa, můžete se obrátit na mnoho společností, které tuto službu nabízí. Jednu z nich najdete na webových stránkách doveztodal.cz. Na našem trhu funguje již 14 let a pyšní se více než 2 000 spokojenými zákazníky. Recenze jsou pozitivní, což ocení každý zákazník. Za ohlasy dřívějších klientů může jistě přístup, s jakým ojetá auta vybírají a dopravují. Jak probíhá dovoz aut z Německa?

V první řadě je důležité prověřit jak vozidlo, tak prodávajícího. Technický stav pomůže zkontrolovat technik, důležité jsou i doklady k automobilu, co se týče prodávajícího, můžete se podívat na recenze daného bazaru, které mnohé napoví, příp. zkušenosti těch, které znáte ze svého okolí a kteří zde vozy nakupovali před vámi.

Zajímejte se o nabídky aktivně. Ty výhodné jsou za pár hodin či dnů pryč. Avšak i tady buďte opatrní. Jestliže je nabídka super výhodná, může v ní být skrytá záludnost nebo nekalý úmysl prodávajícího.

Je dobré mít peníze připraveny předem. Bankovní převod je někdy zdlouhavý a může se tak stát, že za prodávajícím přijde někdo s hotovostí dříve než vy, a ten mu auto prodá.

Pokud automobil nevezete na vozíku, je nutné zařídit převozní značky. Ty německé neplatí pro převoz u nás. Dovozní společnosti zaměřené na dovoz aut z Německa mají sjednány převozní značky dlouhodobě, což skvěle řeší poměr ceny převozních značek a možnost jejich využití.

Další důležitou věcí, na kterou je třeba myslet, je otevírací doba úřadů, kde bude nutné provést odhlášení vozidla. Někdy je toto v ceně koupě vozu, avšak není to pravidlem. Pokud nestihnete vše vyřídit včas, budete nuceni v Německu přespat.

Počítejte také s délkou cesty, která může trvat i 20 hodin. Je lepší jet nejen s technikem, který jeden z vozů na cestě domů řídí, ale i někým dalším, aby vás cesta neunavovala. Potřebné zastávky na odpočinek jsou pak věříme samozřejmostí, abyste do cíle dorazili v pořádku.

Navštivte web doveztodal.cz a nebudete muset řešit nic z výše uvedeného. Vůz si jen vyberete, oni vše potřebné prověří, vyřídí a dovezou vám jej až domů, budete-li si přát.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt