AutoDesire

Jeep Wrangler Willys Wheeler


Svou premiéru si Jeep Wrangler Willys Wheeler Edition odbyl na losangeleském autosalónu v listopadu loňského roku. Málem jsme na něj úplně zapomněli, pojďme se tedy k němu trošku vrátit a věnovat mu chvíli času, jelikož si to tento vůz opravdu zaslouží.

Limitované edice od Jeepu většinou dostanou různé vychytávky, které nejsou potřeba, pozlacené či karbonové části vozu a další zbytečnost, které ale k podstatě vozu vůbec nepatří. Co odlišuje tento vůz od klasického modelu Wrangler?

Nové terénní pneumatiky, pár nálepek Willys na kapotě, pro lepší pohyb v terénu nová zadní náprava Dana 44 a také limitovanou verzi diferenciálu.  V interiéru je vůz zaměřen spíše na funkčnost než na luxus, takže zde například nenajdete navigaci. To ale nevadí, správní offroaďáci přece používají mapu.

Jeep Wrangler Willys Wheeler Edition je k dostání od jara letošního roku, přičemž jeho cena se pohybuje na hranici 30 tisíců dolarů, tedy přibližně 650 tisíc korun. O něco levněji je pak k dostání dvoudvéřová varianta vozu.

Jeep Wrangler Willys Wheeler

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt