AutoDesire

Opel Astra GTC


Opel představil novou verzi sportovního hatchbacku Astra, který se pyšní označením GTC. nový hot-hatch dostal oproti staršímu modelu nejednu novinku.

Nadšenci Astry GTC jistě mají již dnes bezesný spánek, protože již v září letošního roku se na tradičním autosalónu v německém Frankfurtu představí nejnovější modernizovaná verze tohoto ostrého hatchbacku.

VIDEO: Opel Astra GTC

nový podvozek dovolí řidiči ještě více agresivnější jízdu. Světlá výška byla díky tomuto sportovnímu podvozku snížena o 15mm. Nová na Astře GTC je i přední náprava HiPerStrut, jenž má lepší vlastnosti především v zatáčkách.

Prozatím nejsilnějším motorem bude šestnáctistovka o výkonu 177 koňských sil, díky němuž dokáže jet Astra GTC až 220 km/h. Příští rok by se pak měl dostat do výroby vrcholný model OPC s nejsilnějším motorem. Zatím sice není zcela jasné, o jaký motor se bude jednat, nicméně podle všeho by mělo jít o benzínový přeplňovaný dvoulitr s výkonem na hranici tříset koní.

Opel Astra GTC
Spolehlivé, prověřené náhradní díly na Opel najdete v nabídce ImDíly.cz. Máme nahrádní díly nejen na Opel Astra, ale také na Opel Corsa, Tigra, Vectra a vůbec veškeré modely Opel.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt