AutoDesire

Jaguar XFR-S


A je to tady. Konečně jsme se dočkali nového nejsilnějšího Jaguaru – XFR-S. Po novém Volvu V40 Polestar tak přibyla bavorské M3 velmi výrazná konkurence, která naproti švédskému rychlíku může výraznit snížit prodeje německého pokladu.

Jaguar XFR-S

Automobilka Jaguar po dobách krize opět začíná výrazně zvyšovat své prodeje a opět získává zpět své pošramocené jméno. A může za to i indický majitel, který vzestup tradiční britské značky nastartoval. Nyní tak mohl přijít na svět vůbec nejsilnější Jaguar současnosti.

Jaguar XFR-S byl poprvé představen na Auto show v Los Angeles letos v listopadu. A hned vzbudil velkou pozornost, především díky agresivnímu vzhledu, který se nadmíru povedl.

O výkon se bude starat kompresorem přeplňovaný osmiválec o výkonu 550 koní a maximem točivého momentu 680 Nm. I díky tomu dokáže XFR-S zrychlit z nuly na stokilometrovou rychlost za pouhé 4.4 vteřiny, přičemž maximální rychlost je rovných 300 km/h.

Co už ovšem fanouška Jaguaru tolik nepotěší je fakt, že se jedná jen o limitovanou edici, tedy se nevyrobí mnoho těchto vozů. Do USA se dostane jen 200 kusů, pro evropský trh zatím není počet stanoven.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt