OstatníVysokozdvižný vozík je efektivním pomocníkem ve skladu

Vysokozdvižný vozík je efektivním pomocníkem ve skladu

-

V současné době spousta společností disponuje skladem, v němž uschovává materiál i hotové výrobky. Ačkoliv v malém skladu si poradíte s fyzickou zdatností, ve větším skladu už budete potřebovat pomocníka jménem vysokozdvižný vozík. S touto manipulační technikou si usnadníte, zefektivníte a urychlíte práci.

Vysokozdvižný vozík se vyznačuje moderním konstrukčním řešením, ve kterém se prolínají technické inovace. Vybrat si z pestré škály těchto vozidel je poměrně těžké, protože každý model je charakteristický jinými vlastnostmi a funkcemi.

Jaký vysokozdvižný vozík zvolit?

Ještě než se pustíte do samotného nákupu, měli byste si ujasnit, v jakých prostorech bude paletový vozík využíván. Zatímco v některých skladech jsou příliš úzké uličky, v jiných zase vysoké regály. A dalšími parametry, kterými byste se měli řídit, jsou maximální nosnost, způsob řízení a typ pohonu. Existuje totiž jak elektrický paletový vozík, tak i spalovací. Zde už je to otázkou nárokových požadavků zákazníka.

V neposlední řadě byste se měli ohlížet na to, jak se bude vysokozdvižný vozík ovládat, protože se nabízí hned několik alternativ – ovládání čelní, boční, ručně vedené, s plošinou, bez plošiny a podobně.

Pomocníka vyberete i v bazaru

Pořízení zbrusu nového kousku je pro některé firmy poměrně nákladnou záležitostí, ale naštěstí existuje na paletový vozík bazar. I bazarový vozík poslouží dlouhá léta, pokud je o něj dobře pečováno.

Jestliže hledáte specialistu, který se v této specifické oblasti pohybuje už dlouhá léta, potom doporučujeme obrátit se na společnost SEMAT HB. Zajistí vám vše od nákupu, přes pronájem, až po servis. Dokonce provozuje bazar, v němž narazíte na cenově přijatelné vozíky.

Zhlédněte pestré produktové portfolio od pověřených značek na webové stránce semathb.cz. Vyberete si, i když máte vysoké požadavky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři začali pracovat na ročníku druhém. Není se čemu divit -...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy. Za správným chladícím účinkem klimatizace stojí klimakompresor, který je klíčovým...

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl vlastní půjčovnu? Né! Tak jsme to nemysleli přece. Nechceme, aby...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými pocity a první jízda za novým volantem se zpravidla nezapomíná....
- Advertisement -spot_img

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři...

Jak fungují klimakompresory a proč jsou důležité pro vaše auto?

Klimatizace je v moderních automobilech nedílnou součástí pohodlné jízdy....