AutoDesire

Vysokozdvižný vozík je efektivním pomocníkem ve skladu


V současné době spousta společností disponuje skladem, v němž uschovává materiál i hotové výrobky. Ačkoliv v malém skladu si poradíte s fyzickou zdatností, ve větším skladu už budete potřebovat pomocníka jménem vysokozdvižný vozík. S touto manipulační technikou si usnadníte, zefektivníte a urychlíte práci.

Vysokozdvižný vozík se vyznačuje moderním konstrukčním řešením, ve kterém se prolínají technické inovace. Vybrat si z pestré škály těchto vozidel je poměrně těžké, protože každý model je charakteristický jinými vlastnostmi a funkcemi.

Jaký vysokozdvižný vozík zvolit?

Ještě než se pustíte do samotného nákupu, měli byste si ujasnit, v jakých prostorech bude paletový vozík využíván. Zatímco v některých skladech jsou příliš úzké uličky, v jiných zase vysoké regály. A dalšími parametry, kterými byste se měli řídit, jsou maximální nosnost, způsob řízení a typ pohonu. Existuje totiž jak elektrický paletový vozík, tak i spalovací. Zde už je to otázkou nárokových požadavků zákazníka.

V neposlední řadě byste se měli ohlížet na to, jak se bude vysokozdvižný vozík ovládat, protože se nabízí hned několik alternativ – ovládání čelní, boční, ručně vedené, s plošinou, bez plošiny a podobně.

Pomocníka vyberete i v bazaru

Pořízení zbrusu nového kousku je pro některé firmy poměrně nákladnou záležitostí, ale naštěstí existuje na paletový vozík bazar. I bazarový vozík poslouží dlouhá léta, pokud je o něj dobře pečováno.

Jestliže hledáte specialistu, který se v této specifické oblasti pohybuje už dlouhá léta, potom doporučujeme obrátit se na společnost SEMAT HB. Zajistí vám vše od nákupu, přes pronájem, až po servis. Dokonce provozuje bazar, v němž narazíte na cenově přijatelné vozíky.

Zhlédněte pestré produktové portfolio od pověřených značek na webové stránce semathb.cz. Vyberete si, i když máte vysoké požadavky.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt