AutoDesire

Víme, kde vám opraví motor auta i další poruchy


To, že se nám auto pokazí se často přihodí v nejnevhodnější dobu. Většinou rychle hledáme servis, kde nám opraví vůz rychle, ale také kvalitně. A také nás zajímá přijatelná cena. Zvláště motor je pak oprava sama o sobě velmi složitá, natož tak, kdybychom chtěli opravit něco dalšího. Kde se však poohlédnout, když motor nefunguje, jak má a my jej chceme zachránit, nebo nahradit?

Kompletní oprava motoru

V případě, že nás čeká generální oprava motoru, je nám předem jasné, že nepůjde o levnou záležitost. Je proto nejdřív vhodné zvážit, zda se nám vyplatí u daného auta motor opravovat či měnit, zda není lepší koupit vůz jiný. Když už do ní ale jdeme, budeme vědět, že nám společnost, která opravu provádí, naprosto dokonale motor prohlédla do poslední součástky. Ty části, které budou poškozené vymění, ty, které budou jevit známky značného opotřebení s vidinou brzké kazivosti také nahradí. Díky tomu by měl motor po opravě fungovat jako „za mlada“. Díky zrenovovanému motoru budete moci bez starostí jezdit další statisíce kilometrů.

Starší typy motorů byly vyrobeny pro dlouhé používání a jejich životnost může být mnohem vyšší, než je to u nových typů motorů, zvláště u nízko objemových typů. Investice do opravy staršího motoru bývá většinou dobrou volbou. K hlavním činnostem při této činnosti patří výbrus klikové hřídele, ventilů, zarovnání bloku a hlavy válců a podobně. Je potřeba vyměnit vše, co by mohlo mít sklon ke kazivosti, jako jsou ložiska, rozvody, čerpadlo odleje a vodní pumpu, písty…

Když nastává repas hlavy motoru

Jestliže nás čeká repas hlavy motoru, je možné si u některých firem možné zboží ihned odebrat. Záleží na značce a typu motoru. Obecně lze říci, že se cena dovíjí od obsahu motoru. Čím vyšší je obsah, tím vyšší je cena. Na webových stránkách repasovany-motor.sk najdete repasované hlavy motorů k vozům Peugeot, Ford, Škoda, Audi, Opel, Seat a mnohé jiné. Ihned uvidíte, zda je vámi požadovaná hlava motoru k dispozici. Pokud ne, stačí firmu kontaktovat a domluvit se na možnostech odběru.

Řešte případné vady motoru hned v počátku, kdy si všimnete, že se něco děje. Můžete tím ušetřit hromadu peněz, zvláště, když by se vám motor zcela zničil. U profesionálů vám jej opraví do dokonalosti, a bude vám sloužit dalších mnoho let.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt