AutoDesire

Bentley Continental GT Speed


Oficiálně se poprvé představí Bentley Continental GT Speed již na exkluzivní londýnské přehlídce moderní i klasické elegance, jenž se koná od pátého do sedmého září v Syon parku, přestože se poprvé vůz Bentley Continental GT Speed ukázal na festivalu rychlosti v britském Goodwoodu. Mimochodem právě zde se stal nejrychlejším vozem ve své kategorii.

O pohon se v Bentley Continental GT Speed stará zážehový dvanáctiválec s uspořádáním do W, jenž spolupracuje s dvěma turbodmychadly. Maximální výkon tohoto motoru dosahuje 625 koňských sil, maximum točivého momentu je 800Nm.

Nové Bentley Continental GT Speed je čtyřkolka, jelikož je výkon motoru přenášen skrze osmistupňovou samočinnou převodovku ZF na obě nápravy. Zajímavostí je i upravený software vozu, jenž snížil spotřebu údajně až o 12%.

Maximální rychlost vozu je 329 km/h, díky čemuž se umístil i v našem žebříčku deseti nejrychlejších vozů pro příští rok. Stokilometrovou rychlost zvládne za 4,2 vteřiny.

Bentley Continental GT Speed navazuje na modernizovanou řadu, oproti které dostalo ještě několik vychytávek pro zdůraznění sportovního vzhledu vozu.

Bentley Continental GT Speed

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt